Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj odebrałem paczkę od Górka, jedną ziemię torfową i 3 antenki dostałem w gratisie. Całość 265 zeta, jutro testuję (wreszcie po 3 tygodniach posuchy:icon_arrow1::champagne-2010:

Tak na marginesie wracam do śrutu a oliwki będą tylko dodatkiem.

20171021_163943.jpg

20171021_163610.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ArekH napisał:

Kurde Grzechu. Na zawodowstwo przechodzisz? :D

Sorry że dopiero teraz odpisuję, ale byłem na imprezie u bratowej :champagne-2010:

Do zawodowstwa to mi dużo brakuje ( przede wszystkim czasu :champagne-2010:) a tak serio, to chcę mieć mocne zaplecze spławikowe i dziś  zamówiłem jeszcze inne gadżety, ale o tym po niedzieli. Do tych proc przymierzałem się już kilka sezonów no a jak już kupić to z gumami na zapas:icon_arrow1:Teraz czas się zaczyna pod odległościówkę, więc jeszcze kilka wypadów zaliczę z tą metodą, tym bardziej jak odbiorę za kilka dni sprzęt, który dziś zamówiłem :champagne-2010:. Odległościówka nie jest mi obca, bo 2 lata temu na zawodach zająłem 2 miejsce łowiąc odległościówką, ale ten typ łowienia trzeba ćwiczyć częściej, niż ja to robię :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kijek nadaje się do wszystkiego tylko nie do delikatnego lowienia...no chyba,ze hipopotamów z Zambezi.To tak,ale nie drobnicy.Myślałem,że szczytówka 0,5 oz,będzie delikatna na tyle,że będzie można wędkę wykorzystywać też jako picera...,a tu okazało się,że w Browningu mają chyba inne podejście do delikatności niż u konkurencji,bo nawet szczytówka w moim selektorze stillwater - 1 oz jest bardziej subtelna i spolegliwa :D Poza tym kijek jest super.Akcja,wykonanie,wygląd,zapas mocy,naprawdę rewelacja. Ale to nie zmienia faktu,że trzeba będzie jeszcze tej jesieni zainwestować w jakiegoś delikatnego picera.Kompletowanie sprzętu u wędkarza nie ma końca...czym więcej kupujesz,tym więcej jeszcze potrzebujesz.:icon_arrow1::D

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, stan napisał:

Kijek nadaje się do wszystkiego tylko nie do delikatnego lowienia...no chyba,ze hipopotamów z Zambezi.To tak,ale nie drobnicy.Myślałem,że szczytówka 0,5 oz,będzie delikatna na tyle,że będzie można wędkę wykorzystywać też jako picera...,a tu okazało się,że w Browningu mają chyba inne podejście do delikatności niż u konkurencji,bo nawet szczytówka w moim selektorze stillwater - 1 oz jest bardziej subtelna i spolegliwa :D Poza tym kijek jest super.Akcja,wykonanie,wygląd,zapas mocy,naprawdę rewelacja. Ale to nie zmienia faktu,że trzeba będzie jeszcze tej jesieni zainwestować w jakiegoś delikatnego picera.Kompletowanie sprzętu u wędkarza nie ma końca...czym więcej kupujesz,tym więcej jeszcze potrzebujesz.:icon_arrow1::D

 

 

Zapodaj testy ugięcia z porównaniem do innych, delikatniejszych kijków. Ja łowię bardzo grubo i bez jakiegokolwiek porównania zdjęciowego czy nawet rysunku? Twój post niestety, jest dla Mnie Bla,Bla Bla. Konkrety kolego. Konkrety proszę, by dać innym doświadczenie i porównanie  w temacie. Ja nie zacinam brań jeśli mi kijka nie gnie na /3. Ciekaw jestem Jak to wygląda w delikatnej wersji!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...