Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Tylko, Michał, z tej rozpaczy nie zrób sobie znaków na ciele !
 
Jurek myślałem że zabłysnę super zakupem, a tu się okazuje że wszyscy je mają . Ale i tak nie zepsujecie mi popołudnia po bardzo miłym wypadzie nad jezioro

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś będąc w pracy sprawdziłem odległość do sklepu który to @JahJah Łukasz zachwalał okazało się ze mam tylko 50km - bliżej jak z Hagi. Więc długo się nie zastanawiając postanowiłem odwiedzić https://www.hengelsportfauna.nl/

Powiem Tyle bywałem w dużych sklepach towaru widziałem sporo, ale faktycznie Fauna bije wszystko na głowę. Jest sporo sprzętu flagowego różnych producentów.

Jest w czym wybierać, Ale jednak Firma o tak dźwięcznie brzmiącej nazwie jak Drennan nie jest jednak doceniana Chyba ich stoisko było najuboższe, nie licząc Trapera :P 

 

Nie robiłem zdjęć żeby czasem sprzedawcy nie pomyśleli że jakiś turysta z dalekiej Azji przyjechał.

Ale zrobiłem jedno - dla naszego Arunia @ArekH

Miał byś w czym wybierać i czym kręcić Arku :D 

Penny.JPG.043055e980e458b126c1d1b10a2a2469.JPG

 

Ja dziś zakupiłem parę drobiazgów. Ten rok stoi pod mocnym powrotem do spławika

5a66017a25196_ZakupyFauna.JPG.3d58d10e3d1ff971d3748a76d1e9cf69.JPG

5a66018b039bb_DrobnicaPortfelGuru.JPG.75659f2073edcbab5d689417b080a1b4.JPG

No i Perełka :) 

5a6601a90dd7e_ZantaTraper.JPG.3e3db938a56e3384c9b311aa0770937c.JPG

Łowił już ktoś z Was na tą zanętę ? 

Edytowane przez MrProper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Co Ty gadasz, Traper bardziej popularny od super, hiper Drennan :P - sorry nie mogłem się powstrzymać. Widziałem Trapera zanętę do metody, ale jakoś nie spróbowałem, więc nie pomogę. 

A ja tymczasem znalazłem w historii e-mail  gdzie robiłem zakupy online w NL i było to ten sklep http://www.hengelsportknaller.nl/ 3 marca 2015r pytałem właśnie czy wysłali mi już paczkę :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Co Ty gadasz, Traper bardziej popularny od super, hiper Drennan :P - sorry nie mogłem się powstrzymać. Widziałem Trapera zanętę do metody, ale jakoś nie spróbowałem, więc nie pomogę. 

A ja tymczasem znalazłem w historii e-mail  gdzie robiłem zakupy online w NL i było to ten sklep http://www.hengelsportknaller.nl/ 3 marca 2015r pytałem właśnie czy wysłali mi już paczkę :P

U nich też często kupuję, ale wybieram to co już znam i "macałem" - oczywiście sprawdzam ceny :P 

 

Nie byli w lekkim szoku ? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...