Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie jak kobieta. Żeby poprawić sobie nastrój wyskoczyłem na małe zakupy. Korzystając z okazji że siedzę w domu porobie sobie przypony.
2909e790a8990fd6668a8930b290e682.jpg&key=ae0c40fd2aa4d4cd568b4b3907b07a7e5197730ef40db746a8acd5349807c3cf
To chyba nie tylko kobiety tak mają. Ta melasa jest super.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba szykować sie na sezon. Czekam na dostawe QQ i zanęt. Gdyby nie przeziebienie jutro smigałbym nad wodę, a tak o tydzien wszystko się przeciąganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cygan786 napisał:

Trzeba szykować sie na sezon. Czekam na dostawe QQ i zanęt. Gdyby nie przeziebienie jutro smigałbym nad wodę, a tak o tydzien wszystko się przeciąganie.

Ty @cygan786chorujesz bo na ryby nie chodzisz.Ja chodzę nawet jak zimno jest. Hartuje się i dzięki temu wcale nie choruje. :D:D:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty [mention=42]cygan786[/mention]chorujesz bo na ryby nie chodzisz.Ja chodzę nawet jak zimno jest. Hartuje się i dzięki temu wcale nie choruje.  
Całą jesień i zimę wytrzymałem (z małym epozodem)choć wokół mnie wszyscy chorowali. A teraz mnie odpadło. Tragedii nie ma to tylko przeziebienie i meczacy katar.
Tak że wykorzystuje ten moment by nastrój zakupami poprawić. A sobota miałabyć wędkarska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sobota na pewno będzie wędkarska. :D W oczekiwaniu na dostawę match-a od Flagmana, coś tam sobie zamawiam na Ali,żeby nie siedzieć bezczynnie.Coś tam mi przysłali nawet dzisiaj z Chin. Także jest ok ! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ArekH napisał:

 a najlepiej nad wodę się wybrać. 

Sam osobiście, normalnie,  poprostu czekam na ta Chwile ??

 

To lepsze wyjście

To pierwsze tylko budzet nadszarpuje ? a to wszystko przez ta pogodę ?

Ja sie już tak zastanawiałem czy Koncerny czasem nie rozsypują czego w powietrzu aby ta pogoda sie nie poprawiała ??

Jak ruskie potrafią chmury przegonić , to i w odwrotna stronę pewnie idzie ???

Edytowane przez MrProper
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, suwi napisał:

Kupon urodzinowy wykorzystany czekam na dostawę :) po niej już mogę jechać a ryby nie martwiąc się ze czegoś nie mam 

Teraz tylko nie martw sie ze nie masz czasu jechać na ryby ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...