Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wybrałem się do sklepu stacjonarnego, gdzie zakupiłem kamizelkę, gumy, haki, główki 1g do czeburaszki, oraz kilka obrotówek. Za to wszystko zapłaciłem 116 PLN, od tej chwili zakupów nie robię, bo mi się pomysły pokończyły, zaczynam tapetować dalej garaż banknotami z wizerunkiem Zygmunta Starego :D:champagne-2010:

20181013_121402.jpg

20181013_121238.jpg

20181013_121105.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Grzes77 mam i ja LRF z sg, tylko coś do 14g chyba. Nie łapię na nie go, w sumie to nie wiem dlaczego... Sandaczy nie ma czy co u mnie. Potwierdzam  co napisał Emil. Bardzo fajny kijek. Będzie  Pan zadowolony:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem wczoraj kumplowi, że kupiłem trochę drobiazgów w wędkarskim i za obrotówki Jaxona płaciłem od 7,30 do 9,90 PLN za sztukę. Na to mi Mirek powiedział, że on kupuje takie drobnostki za grosze w niedzielę na bazarze. Dziś się umówiliśmy na bazar, poszliśmy w dwa odwiedzane przez niego stoiska, no i przyznam, że się pozytywnie zaskoczyłem. Na najczęściej odwiedzanym przez Mirka stanowisku koleś miał wszystko, od czeburaszek po podajniki do metody, do tego świetnie zorientowany w temacie wędkarstwa. Kupiłem u niego 10 twisterów po 70gr/szt, 2 obrotówki Spinnex po 3PLN/szt, 3 obrotówki Sportfish po 4 PLN/szt, 4 Mandule po 4 PLN/szt, 4 gumy z dozbrojkami Hokkaido po 4 PLN/szt, za wszystko wyszło mnie 53 zeta, nawet się nie targowałem o tą końcówkę, jutro testing tych wyrobów nad Vistulą i starorzeczami :D:39icon::champagne-2010:

20181014_094809.jpg

20181014_094857.jpg

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
29 minut temu, Grzes77 napisał:

Powiedziałem wczoraj kumplowi, że kupiłem trochę drobiazgów w wędkarskim i za obrotówki Jaxona płaciłem od 7,30 do 9,90 PLN za sztukę. Na to mi Mirek powiedział, że on kupuje takie drobnostki za grosze w niedzielę na bazarze. Dziś się umówiliśmy na bazar, poszliśmy w dwa odwiedzane przez niego stoiska, no i przyznam, że się pozytywnie zaskoczyłem. Na najczęściej odwiedzanym przez Mirka stanowisku koleś miał wszystko, od czeburaszek po podajniki do metody, do tego świetnie zorientowany w temacie wędkarstwa. Kupiłem u niego 10 twisterów po 70gr/szt, 2 obrotówki Spinnex po 3PLN/szt, 3 obrotówki Sportfish po 4 PLN/szt, 4 Mandule po 4 PLN/szt, 4 gumy z dozbrojkami Hokkaido po 4 PLN/szt, za wszystko wyszło mnie 53 zeta, nawet się nie targowałem o tą końcówkę, jutro testing tych wyrobów nad Vistulą i starorzeczami :D:39icon::champagne-2010:

20181014_094809.jpg

20181014_094857.jpg

Więcej czasu jesteś na zakupach niż na rybach:D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Idzie paczka z woblerami z https://www.sklepwobler.pl/cart.html z Bydgoszczy, gdybym wiedział tydzień wcześniej, że mają tam taki fajny sklep to pewnie odwiedziłbym ich osobiście.
Wczoraj podczas przelewu wysypał się system i nie mogłem zrobić płatności... Dziś napisałem email po jakiejś godzinie miałem tel. że będzie spakowane i zapłacę za pobraniem. Zgodziłem się bez problemu, jutro ma dotrzeć... Bardzo fajny kontakt. To tak w nawiązaniu do tego co przeszedł @Grzes77. Sezon spinningowy jest w pełni, ale jak ktoś chcę to potrafi.

Mam nadzieję, że kurier nie da ciała i paczka dojdzie, oj biedne te moje pistotolety nad wodą będą - biedne :P

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
17 minut temu, MrProper napisał:

Albo mi sie zdaje albo mi sie śniło ze @Grendziu już nic nie będzie kupował ? Chyba jednak śniło ☺️

Przecież to tylko woblerki? to wina @Grzes77 bo musiałem  przetestować funkcjonalność sklepu internetowego nieznanego wcześniej :D

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...