Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ w przyszłym roku planuję kilka wypadów z przystawką spławikową nad Wisłę pomyślałem sobie, że przyda mi się coś mocnego, najlepiej w 3 składzie no i minimum 4,5m. Znalazłem takie odległościówki Dragona sygnowane do połowu karpi, w większości sklepów po ok 4,5 stówy. Gdy znalazłem je w "promocji":

https://www.wedkarski.com/wedki/13615-wedka-mega-baits-insanity-dragon.html

to nie miałem serca nie zamówić 2szt :D, Wisło uważaj :icon_arrow1::champagne-2010:

Za oba kijki wydałem 730PLN wliczając 90 groszowy napiwek dla kuriera :champagne-2010:

To już chyba finalny zakup sezonu, chyba, że do Drapieżnika dotrze Cuzo 3, to go jeszcze przytulę, no ale to jeszcze do przemyślenia :champagne-2010:

W gratisie do wędek dostałem jakieś czasopismo z płytą (cena 22 zeta, jak za zboże).

20181122_095634.jpg

20181122_095501.jpg

20181122_095455.jpg

20181122_095553.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

3 godziny temu, Grendziu napisał:

@Grzes77 ciekawe czy choć raz w sezonie każdego kija zamoczysz:39icon:

6 minut temu, Grzes77 napisał:

Niech se leżą, póki jest sponsor chojny (sts), to będę sprzęt gromadził, trza z życia korzystać :champagne-2010:

 

Kij co tylko leży, choćby najokazalszy,

to już tylko badylek jakowyś :Angry-min:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jurek napisał:

  

 

Kij co tylko leży, choćby najokazalszy,

to już tylko badylek jakowyś :Angry-min:

 

Każdy z nich mi służy (oprócz jednej 5m bolonki Trabucco, ta leży już 2 sezony i chyba ją komuś podaruję, bo jakoś dla niej zastosowania nie widzę ),  nie martwcie się koledzy, będę z nich korzystał, a jeszcze ze 2-3 sezony jak syn podłapie bakcyla, to się w końcu okaże, że sprzętu mało :icon_arrow1::champagne-2010:

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał dzisiaj 'blekfrajdejowy' zakup ;)   (mały offtop - nie wiem, ile u dystrybutora w czarny piątek mieli zamówień, ale trzeba powiedzieć, że zamówienie zostało załatwione szybko i sprawnie :), jakiś czas temu przyjechała od nich wędka i też tak było, oby tak dalej :D:))

Kołowrotek robi 'przyjemne' wrażenie; testy dopiero na wiosnę, ale myślę że jak na moje potrzeby - powinien dać radę ;):D 
 

f8e4831ba060.jpg

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio chyba wyleczyłem się z zakupoholizmu...jak już coś kupuje to rzadko i skromnie...wiadomo,nie powinno się radykalnie rzucać jakiegoś nałogu,bo osiąga się wtedy odwrotny skutek do pożądanego ...np palenie trzeba rzucać stopniowo,ograniczając liczbę palonych papierosów...tak samo jest z zakupami wędkarskimi. :D A może ja po prostu już wszystko mam i niczego nowego nie potrzebuję..?? :D sam już nie wiem.. :D Ostanie moje zakupy za..25 zł. :D 

PS.Czarny kot w gratisie :D 

46942703_1296056763867278_2350357403184136192_n.jpg

Edytowane przez Sołtys stan
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...