Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
33 minuty temu, Grzes77 napisał:

Nie no Daniel ja wczoraj zamówiłem ten sam uchwyt do wędek, będzie że Ciebie skopiowałem :D

Papuga zawsze druga  :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Splot napisał:

Stary dobry Pyza. Jeśli czyta nasze forum to pozdrawiam serdecznie Sylwku emoji4.png

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Sylwku ! Ja też się przyłaczam do serdecznych pozdrowień ! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, waggler napisał:

Co myślicie o tym?

Dla mnie to jest katastrofa. No chyba, że na handel :(

 

Różne są hobby : jedni zbierają znaczki, inni mają ....platfusa.:D

Jeden traci 150 zl na spławiki, inny na zanęty. :P

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, waggler napisał:

Co myślicie o tym?

Dla mnie to jest katastrofa. No chyba, że na handel :(

 

Dla kogoś kto w sezonie potrafi być nad wodą około 150 razy (jak ja :) , z tym, że ja już lecę tylko na własnym futtrze :) )taka ilość towaru nie jest niczym dziwnym ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie najbardziej ekonomicznie  wychodzi łowienie na trotting. Zanęty używa się tyle co kot napłakał i do tego taniej jeśli chodzi o koszty.A Pyza na klasyczną wypuszczankę nie łowi.Jeszcze :D Poza tym On przynajmniej raz w tygodniu na rybach,wiec mu pewnie do końca przyszłego sezonu nawet nie starczy :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania,ja kupilem na początku tego roku 10 kg zanęty bazowej Sensasa.Była promocja na Allegro z której nie tylko ja skorzystałem z tego forum.Do tej pory wykorzystałem ...2 kg tej zanęty :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sołtys stan napisał:

Dla porównania,ja kupilem na początku tego roku 10 kg zanęty bazowej Sensasa.Była promocja na Allegro z której nie tylko ja skorzystałem z tego forum.Do tej pory wykorzystałem ...2 kg tej zanęty :D 

:o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sołtys stan napisał:

Dla porównania,ja kupilem na początku tego roku 10 kg zanęty bazowej Sensasa.Była promocja na Allegro z której nie tylko ja skorzystałem z tego forum.Do tej pory wykorzystałem ...2 kg tej zanęty :D 

Ja w tym sezonie jak policzyłem to też coś koło tego, może z kilo więcej.:$ Tylko że worek kukurydzy i pół worka grochu jeszcze doliczyć trzeba. :D

Edytowane przez Semi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Semi napisał:

 Tylko że worek kukurydzy i pół worka grochu jeszcze doliczyć trzeba. :D

Jesteś sknerą Tomaszu. Ja po worku biorę. Już niemal 2 lata jak super zanęty UK odpuściłem na rzece. Nie to że nie działają. Jedynie robią to samo, lub mniej, co moje wynalazki+ cukiernicze niby gówna  krajowe czy Lorpio. Dodajesz Copro lub copromelasę i się wędkuje. Na rzece musisz miec frakcje, które Ci nie ulecą z prądem. Trzeba siaść, popatrzeć i wybrać papu, które w łowisku zostanie, da się zjeść i utrzyma choć kilkanaście minut stado. Ot, cała filozofia! ;) Bez komentarza Tomku! ;) Wiem że łżę! :P

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...