Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Grendziu napisał:

Stać mnie to dokarmiam, nie mam z tym problemu.

A ile zapłaciłeś za cały karton robaków? Wiesz o tym, że to nie jest kwestia jednego pomidorka, czy niedojedzonej kapusty?

Już Ci @ArekH pisał o potrzebach robali. O tym, że nie będziesz miał domowym sposobem ich jak wykarmić w takiej ilości. Finansowo Cię stać, nic mi do tego, Twoja kasa, ale nie dziw się, że potem ludzie mają z tego bekę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
26 minut temu, Dominik napisał:

A ile zapłaciłeś za cały karton robaków? Wiesz o tym, że to nie jest kwestia jednego pomidorka, czy niedojedzonej kapusty?

Już Ci @ArekH pisał o potrzebach robali. O tym, że nie będziesz miał domowym sposobem ich jak wykarmić w takiej ilości. Finansowo Cię stać, nic mi do tego, Twoja kasa, ale nie dziw się, że potem ludzie mają z tego bekę.

Jest ogród, jest nas trzech, którzy będą dokarmiać. Na luzie z odpadów przeżyją. Wszystko jest przemyślane. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem po robale i kupiłem nowość z Dragona MegaBaits leszcz karmel. Będzie do wypadów rekreacyjnych mieszana z moim Bait-Techem 1:1. Aromat karmelowo-arachidowy który jest dość słaby jak na polskie perfumy. Cena 9zł/kg.040f5e3aa7a2d6647dea863434ee4613.jpgf8d08e4839e66dfe2b164c95a3f71d21.jpg484ba7c3faf5ecf51778ebb695662dbb.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna, gruba frakcja. 
Typowo leszczowa, na rzece czy kanale napewno z pieczywkiem fluo skusi klenia i jazia.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, djbaloon napisał:

Może nie wędkarski zakup, ale będzie służył na szybkie wypady ze spinnem ?

Zdrowo i pożytecznie :) Dokup błotniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...