Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, ArekH napisał:

@Grzes77 Jak twój uchwyt na miskę? Ja swój rozpakowałem po miesiącu i się okazało że jest krzywo osadzony. Będę musiał przewiercać. 

Jutro sprawdzę, bo już wszystko wyniosłem do garażu, trochę mnie zaniepokoiłeś tym wpisem, komplet za 240 PLN i jeszcze krzywy, hmm... mam wiertła i sobie poradzę, ale tak być nie powinno, mam nadzieję, że będzie oki :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi glupio, że nic od dawna nie kupiłem z wyjątkiem tego nowego pudełka na robaki z decatlonu za 6 zł, po tym jak  pokrywkę ze starego porwał mi wiatr w czasie wędkowania :D:D Czas chyba przerwać tą kurację odwykową od zakupoholizmu i coś konkretnego sobie zamówić :D 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Sołtys stan napisał:

Aż mi glupio, że nic od dawna nie kupiłem z wyjątkiem tego nowego pudełka na robaki z decatlonu za 6 zł, po tym jak  pokrywkę ze starego porwał mi wiatr w czasie wędkowania :D:D Czas chyba przerwać tą kurację odwykową od zakupoholizmu i coś konkretnego sobie zamówić :D 

Dzień sołtysa zaliczony, podatki zebrane, dajesz w neta i zamawiaj :D:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla jasności to są wspólne zakupy moje, cygana i dla mojego psa wziąłem trochę pelletu żeby nie wyjadała mi mojego.
Zamówienie składa się z pelletu Coppens
2 kg coarse feed 2 mm
1 kg coarse feed 4.5
1 kg coarse feed 6
2 kg gardon 1.5
5 kg Green betaina 2
4 kg red halibut 2
4 kg Premium Carp 3
2 kg supreme jesiotr 3
Plus ziemia bełchatowska i glina competition
Dodatkowo na testy kilka koszyczków window Browninga oraz haki Sphere
001225b3a06a04fd6ce8544ef2b71e3d.jpg6189525c03e7b735562711ab9394de00.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...