Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, ArekH napisał:

Kilka pierdółek, a rachunek nie mały. 

IMG_20190318_104200.jpg

Też muszę sobie taką wiązarkę sprawić bo od tej wszech obecnej masturbacji naokoło wzrok się tylko psuje :D:D:P 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
28 minut temu, Dominik napisał:

oj chyba niekoniecznie :)

To człowiek poszerza paletę. Ryby mają raczej konserwatywne menu. Jako dowód można podać, że najlepsze zanęty są oparte na naturalnych aromatach, a te najtańsze są aromatyzowane. No i oczywiście robaki. Te są w ofercie od wielu lat i ciągle na nie łowimy :) 

To był pocisk za miarę :P 
Co do żywienia, to się zgodzę, dodałbym też, że ryby mimo wszystko są ciekawskie i lubią próbować coś nowego jak im podajemy. Coś smakuję lub nie. Jeśli nie, to niestety zalega i gnije. Gdybyśmy nie wymyślali to do dziś robale, ziemniaki czy pęczak (to też w sumie  nie jest naturalny pokarm ryb co rośnie w wodzie) byłyby bardzo i jest skuteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Grendziu napisał:

To był pocisk za miarę :P 

To mi pocisnąłeś, aż prawie się zacząłem jąkać, kurde mistrz ciętej riposty to może się tylko od Ciebie uczyć :P:champagne-2010:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Grzes77 napisał:

To mi pocisnąłeś, aż prawie się zacząłem jąkać, kurde mistrz ciętej riposty to może się tylko od Ciebie uczyć :P:champagne-2010:

Nie, no zazdraszczam zakupów czasami jak robisz, teraz jestem poważnyo.O Jakby się nie sprawdziło, to podam adres, będzie na nagrody w zawodach wirtualnych, które wygrasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Grendziu napisał:

Nie, no zazdraszczam zakupów czasami jak robisz, teraz jestem poważnyo.O Jakby się nie sprawdziło, to podam adres, będzie na nagrody w zawodach wirtualnych, które wygrasz :)

"Zawodów" nie mam prawa wygrać i nie mam takiej możliwości gdy widzę jakie piękne ryby łowi np. @stas1, @Splot i pozostali koledzy, jednak chce wziąć udział w tej zabawie, bo im więcej osób będzie brało udział w różnych dziedzinach życia na tym forum, tym bardziej to forum zacznie żyć, co mu się zasłużenie należy. Co do zanęt, to mi starczą na ten i kolejny sezon, a na zaporówce i jeziorze Czaple w Sieciechowie płocie im się nie potrafią oprzeć :champagne-2010: 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, ArekH napisał:

Uważaj z krwią. Nie wszędzie działa i raczej w zimnych miesiącach ma sens. 

Dokładnie i jest trend wśród zawodowców ponoć, aby nie przesadzać z zapachami :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś naprawiam szkody po wiatrowe, co jest Mi bardzo na rękę, bo moje tłuste, 90kg. dupsko nie powinno teraz fotelingu uprawiać, a w między czasie odebrałem beczółkę, 40l. na zanęty które przechowuję w nieogrzewanym garażu. Teraz przed wilgocią i szkodnikami, chyba będą bezpieczne. 

IMG_20190319_132058.jpg

IMG_20190319_132104.jpg

IMG_20190319_132427.jpg

IMG_20190319_132431.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...