Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, ArekH napisał:

Mariusz, ale ponoć Holenderskie robaki są za słone dla ryb. :P Kołowrotek ładny. Ciekawe jak z mocą. Ryba chyba taki ma. 

Najpierw w automat wrzucę później rybom zapodam ??

Okaże się w praniu. Kiedyś chciałem go kupić do matcha, ale miałem dwa wolne szimaniaki wiec się wstrzymalem

Teraz lekkiego pickerka mam w planie to i kołowrotek na próbę wziolem- najwyżej odsprzedam, jakby nie było to nie shimano ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawój żyłki przyzwoity

 

 

Choć mógłby być ciut niżej osadzony

Nie wiem po cholerę dają te podkładki do kołowrotków skoro w 80 procentach muszę podkładać - nie mogą tego sami zrobić

Przy tym modelu będzie trochę gorzej bo chamulec to integralna cześć szpuli wiec i zabawy więcej, ale za to wymiana szpuli jednym kliknięciem ?

 Żyłki weszło 250 m - 0,18 ale jest za nisko wiec nieco podkładu by się zdalo

 

Dzis już nie będę grzebał ale mam dwie szpule w komplecie to i przewinę jak i kijek już będzie 

 

Edytowane przez MrProper
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawój faktycznie ładny. Z podkładkami pewnie jest tak, że ustawiają szpulę na oko. Mieli by na każdy nawijać żyłkę i sprawdzać to koszta produkcji były by zapewne sporo wyższe. 

Ja dziś odebrałem do kompletu wersję small wiązarki. U mnie na wsi w sklepach jedynie chińszczyznę mają i musiałem ściągać z sieci. 

IMG_20190320_111321.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@MrProper od razu widać, że zdrowie lepsze i Cię wypuścili. :champagne-2010:Przez Was też jakieś tam zakupy zrobiłem, jutro mam nadzieję, że przyjdą paczuszki :P
Słoneczko, ja chcę na ryby... :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ArekH napisał:

Nawój faktycznie ładny. Z podkładkami pewnie jest tak, że ustawiają szpulę na oko. Mieli by na każdy nawijać żyłkę i sprawdzać to koszta produkcji były by zapewne sporo wyższe. 

Ja dziś odebrałem do kompletu wersję small wiązarki. U mnie na wsi w sklepach jedynie chińszczyznę mają i musiałem ściągać z sieci. 

IMG_20190320_111321.jpg

Pewnie masz racje ale na nie których szpilach są to różnice minimalne wiec pal to licho, ale na niektórych dość znaczące wiec powinni  to sprawdzić ?

 

A ja już to stanfo widziałem na zdjęciach 

Wieksze było?

Wstaw zdjęcie poglądowe obu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, MrProper napisał:

A ja już to stanfo widziałem na zdjęciach 

Wieksze było?

Tak, to jest mniejsza wersja. Miałem nie kupować, ale faktycznie maleńkie haki na tamtej ciut gorzej się wiązało. A druga rzecz to gadżeciarstwo, rozumiesz. ;)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

@MrProper od razu widać, że zdrowie lepsze i Cię wypuścili. :champagne-2010:Przez Was też jakieś tam zakupy zrobiłem, jutro mam nadzieję, że przyjdą paczuszki :P
Słoneczko, ja chcę na ryby... :P

Mnie nie wypuścili mnie wygonili ????

 

A zaraz po zabiegu po korytarzu ganiali bo im przysnąłem to się wystraszyli i kazali łazić dla spokojności ???? ich oczywiście

 

No ja mam plana na piątek 16 na plusie i pełne słońce ?

Zobaczymy jak będzie  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prowokujecie tymi zakupami ,że nie chciałem być gorszy i też sobie małe co nieco zamówiłem. :D Tym bardziej,że pod koniec miesiąca mam kolejne 18-ste urodziny, więc trzeba było pomyśleć o jakimś godnym prezencie. :D Fajny kijek do trottingu wyczaiłem za śmieszne pieniądze. Moim zdaniem będzie hit i będę mógł z czystym sumieniem Super Ultegrę sprzedać :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poszalałem po raz 3 w tym sezonie, tak więc po kolei:

1. Wczoraj w sklepie stacjonarnym opłaciłem haracz za 190 PLN, i przy okazji kupiłem 4 paczki ziemi i gliny, oraz tanie haki na próbę, za to wszystko łącznie wydałem 42 PLN,

2. Ponieważ lodówka garażowa niekiedy płata figle nie chcę po raz kolejny wywalić robaków postanowiłem ją wymienić, w sumie to teraz będę miał dwie a używał tylko tą nową, bo stara czerpie prąd za 150 PLN rocznie, a nowa ma pobierać poniżej 90PLN. Lodówka z Mediaexpert dotarła dziś kurierem za 674 PLN.

3. Przed chwilą dotarła kolejna paczka z Jokers24, która zawierała 6 litrów pinki, 3 litry kastera i 2 kg joka, ta paczka równo 300PLN.

Dziś mam wolne, dłubię sobie w garażu, konopie ugotowane, jutro po 5 otwieram sezon z pickerami, teraz siedzę wygodnie na Cuzo 3 i powinno mi się z niego jutro dobrze wędkować:icon_arrow1::champagne-2010:

20190320_093642.jpg

20190320_093842.jpg

20190320_130859(0).jpg

20190320_100024.jpg

20190320_111256.jpg

20190320_111238.jpg

20190320_130331.jpg

20190320_130050.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...