Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grześ moim zdaniem powinieneś zostać nagrodzony jakimś orderem przez Urząd Skarbowy i być przez tą instytucję wykorzystywany nawet odpłatnie jako  wzór dla wszystkich obywateli tego kraju jak uczciwie,jawnie i transparentnie  rozliczać się  z każdego wydatku. :D Dzięki Tobie bandycka polityka tego panstwa w stosunku do obywateli byłaby dużo skuteczniejsza, a o lukach vatowskich nikt by nawet nie słyszał. :D:D:D 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, PawelL napisał:

Grześ, Domaniowa nie płaciłeś?

Nigdy tam nie byłem i nawet mi przez myśl nie przeszło, by dopłacić ten zbiornik, może kiedyś się tam wybiorę, jednak moim zdaniem pod nosem mamy równie dobre, jak nie lepsze łowiska :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak czasu na ryby, to trzeba sobie humor poprawić, a że trochę czasu w pracy na głupoty jest, to siedzę i dodaję gadżety do koszyka ? żeby tylko bilans na koniec miesiąca się zamknął ??

20190320_135927.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dojechała od E-amura paczuszka - torba preston cool bag, 10 koszyczków Prestona ICS flat 20gr, pellety 3mm z Dynamite. Dziś odebrałem naprawiony sterownik do napędu.. Sorki za "klimat", jutro po pracy postaram się nagrać za dnia jak to jeździ po trawce :)
Pół roku kombinacji od zera.. cieszyłem się jak to ruszyło bardziej, jak z wczorajszych życzeń urodzinowych :D

 

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 godzin temu, <º)))>< napisał:

Do mnie dojechała od E-amura paczuszka - torba preston cool bag, 10 koszyczków Prestona ICS flat 20gr, pellety 3mm z Dynamite. Dziś odebrałem naprawiony sterownik do napędu.. Sorki za "klimat", jutro po pracy postaram się nagrać za dnia jak to jeździ po trawce :)
Pół roku kombinacji od zera.. cieszyłem się jak to ruszyło bardziej, jak z wczorajszych życzeń urodzinowych :D

 

Mniej więcej podobne rozwiązanie widziałem na targach w Poznaniu. Nawet tym jeździłem, ale to była typowa platforma do wożenia gratów wędkarskich.:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare drobiazgów jeszcze 

 

 

Nie wolno łowić na barwione

Wiec będę łowił na sztuczne ?

 

 

@Splot Michał jakich przyponów używasz do klasyka, a może sam wiążesz ? Jeśli tak to jakich haków używasz 

Kurczę nie mogę dorwać gotowców które by mi pasowały ?

Edytowane przez MrProper
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare drobiazgów jeszcze 
73382928-A16C-4C17-843F-4DFA834760AF.jpeg.9766d9c5b6caf5cd8c5fe8d1749815a2.jpeg
1AA80096-1E7D-4BD1-8ABB-EA095F05EA9B.jpeg.ea0c09e07258a6766026d6270b3f3cf6.jpeg
Nie wolno łowić na barwione
Wiec będę łowił na sztuczne
6911D056-6336-4263-8C6D-5C9B9D54AE1F.jpeg.4a3eeb51d0a5307df05cfde1b01d930c.jpeg
 
[mention=477]Splot[/mention] Michał jakich przyponów używasz do klasyka, a może sam wiążesz ? Jeśli tak to jakich haków używasz 
Kurczę nie mogę dorwać gotowców które by mi pasowały
Mariusz sam wiąże. Na hakach Drennana. Wieczorem mogę podać jaka seria.
Nie używam krótszych niż 60cm, więc ciężko mi dostać gotowce.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Splot napisał:

Mariusz sam wiąże. Na hakach Drennana. Wieczorem mogę podać jaka seria.
Nie używam krótszych niż 60cm, więc ciężko mi dostać gotowce.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Podziękował ?

Spokojnie czekam na info 

 

Tyle już szukam to i te pare godzin wytrzymam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...