Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...A do mnie jedzie nowa boloneczka, choć nie potrzebuje. :D Jak dojedzie to się pochwalę, bo to najdroższa wedka jaką kiedykolwiek kupiłem :D:D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Sołtys stan napisał:

...A do mnie jedzie nowa boloneczka, choć nie potrzebuje. :D Jak dojedzie to się pochwalę, bo to najdroższa wedka jaką kiedykolwiek kupiłem :D:D 

Jak nie potrzebujesz i najdroższa do tej pory, to skontaktuj się z firmą kurierską, zmień adres dostawy, ja z chęcią przygarnę jak zapłacona :D:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem, ale ten dzisiejszy zakup muszę jeszcze raz opisać. Kijek z kołowrotkiem Shimano 4000 pasuje świetnie, wędka sztywna machając na sucho jestem przekonany, że podajniki 45g będą szły spokojnie +80m, a może nawet przekroczę 90m. Już dawno się tak "nie podniecałem" zakupem jak tym dzisiejszym, do tego te podajniki Prestona do dalekich rzutów też mi się mega podobają. Coś czuję, że któregoś pięknego dnia zawitam  nad Oleśnik przećwiczyć rzuty i hole ryb, sorry ale musiałem wylać te wypociny :icon_arrow1::39icon::champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grzes77 napisał:

Jak nie potrzebujesz i najdroższa do tej pory, to skontaktuj się z firmą kurierską, zmień adres dostawy, ja z chęcią przygarnę jak zapłacona :D:champagne-2010:

Nawet gdybym chciał tak zrobić z jakiś dla mnie niezrozumiałych powodów to nie bardzo mogę, bo jeszcze żaden kurier się do mnie nie odezwał na poczcie , że ma przesyłkę dla mnie choć sklep w którym zamówiłem w południe przesłał emaila, że wędkę wysłał. Zaczynam się denerwować, zaraz chyba zawiadomię prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa :D:D 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, Sołtys stan napisał:

Miłość od pierwszego wejrzenia. .. :D 

60025875_1414889011984052_6125466968687378432_n.jpg

Ile masz batów? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chciałem, żeby inne boloneczki z mojego haremu nie byly zazdrosne i nie robiły scen, ale  aż do samej dostawy żaden kurier się do mnie nie odzywał, nie pisał , nie smasował. Także nie było szans się skontaktować i zmienić adres :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za miesiąc też najdroższą moją wędkę już powinienem mieć :D Chyba filmik z prezentacją zrobię w podziękowaniu dla Pana Pawła z E-Amura :)
Ale na razie nie chce zapeszać co i jak :P

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie pudełeczko na przypony oraz podpurke przyda się i może rybie będzie trochę ciężej porwać wędkę.3d881fb744e53728744ce54c15ce3bb7.jpg0937de20d2f8f17ff7b5ea8ec902a64b.jpgd33d76ba995af2fddc8c8bd366a74def.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...