Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hm... nie zwróciłem na to uwagi. Mam 180 cm (w wojsku wychodziło nawet 182 ) i na sucho tego nie zauważyłem, może mam dłuższe ręce ,  albo dostrzegę ten problem kiedyś, dla mnie to już "kosmetyka", najwyżej się przedłuży tylko nie rączki, a profil wchodzący w uchwyt wózkana, rączką dam spokój, oczywiście jeśli zauważę taką potrzebę. Za podpowiedź dziękuję, mam nadzieję, że po kilku użyciach wózka ręce mi się tak nie wyciągną, że będę drapał się po piętach stojąc w pozycji wyprostowanej  :champagne-2010:
Może nieprecyzyjnie się wyraziłem, ale właśnie w taki sposób podniosłem rączki. Profile wchodzą właśnie do wózka. Tyle że za każdym razem muszę je odkręcać, inaczej "rączki" nie mieszczą się do pokrowca.
Taki psikus. Poza tym wózek jest bardzo pakowny. Polecam jeszcze tę torba na przód. Bardzo pakowna i fajnie wyważa wózek.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, JahJah napisał:

Polecam jeszcze tę torba na przód. Bardzo pakowna i fajnie wyważa wózek.

Kurde nie mieli na stanie, jak się tylko pojawi zakupię sobie, dzięki za podpowiedzi :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podobnej cenie jak ten wózek widziałem ostatnio na gieldzie całkiem nowego melexa.  Dużo bardziej pakowny z tego co zauważyłem i nie trzeba pchać. Sam jedzie :D:P A propos zakupów, to ja sobie zafundowałem dzisiaj kolejny przydatny gadżet. Niecałą stówkę dałem. Naprawdę fajny nożyk. Łożyskowany i bardzo dobrze wykonany. 

60289052_1417697095036577_6421864882282430464_n.jpg

60172877_1417696955036591_796814582000648192_n.jpg

60056554_1417696761703277_7210132440709332992_n.jpg

Edytowane przez Sołtys stan
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2019 o 15:44, JahJah napisał:

Mam ten sam wózek i wszystko byłoby super gdybym miał jakieś 160 cm wzrostu. Mam 189 i jazda tym wózkiem to była tragedia. Krótki dystans nie stanowi problemu ale pchać go kilkaset metrów- masakra. Rączki są za nisko i nie da się ich podnieść. Dorobilem 30cm kawałki profilu kwadratowego aby podnieść rączki , problem rozwiązany ale trzeba było wiercić.

Łukasz trzeba było pomyśleć o takim ??

 

I do mnie dziś listonosz  musiał się nadźwigac ?

 

 

 

Ja nie wiem Te sklepy nie lubią listonoszy ???

Paczki robią coraz większe ????

Edytowane przez MrProper
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wózków to MAP'a przerabiałem i podobnie miałem problem z wysokością rączek. Były tak jakoś ni w piz.. nie w oko że po prostu niewygodnie się nim jeździło. 
Zmieniłem na Prestona ale 2 kołowego plus konwersja z dwoma dodatkowymi nóżkami, czemu tak a nie 4 kołowy od razu? Jeśli się przyjrzymy dokładnie to w dwu kołowym nie tracimy regulacji wysokości rączek montując 2 dodatkowe koła a w 4 kołowym jest ograniczenie jak w mapie (tyle że tam profil wchodzi pionowo a nie pod kątem 45* jak w Mapie).

Jak będę na Batorówce jakoś na fansomanii to podejdę do Marcina Cichosza i zrobię porównujące fotki jego 4 kołowca i mojego 2+2.
Teraz jest lepiej aczkolwiek najlepiej jeździło mi się moją starą taczką z JRC compact barrow, mega kompaktowa i pakowna, jedno duże koło pięknie "wybierało" dołki i górki, gdyby nie to że była za mała pod mój kosz to bym w ogóle nie sprzedawał.

Konstrukcje 4 kołowe jak Map, Preston, Maver etc mają zaletę i wadę sztywności ramy - na prostej drodze mknie bez użycia siły, natomiast wystarczy trochę nierówności i lata wszystko jak żyd po pustym sklepie. Muszę jenak przyznać że większej średnicy koła w Prestonie o wiele lepiej sobie radzą niżeli wg mnie za małe koła w MAPie. Ponoć Matrix ma większej średnicy kółka niżeli MAP aczkolwiek kształt koła jest bardzo zbliżony. No i Matrix ma regulowaną wysokość ramy rączek. 
Podsumowując to wg mnie:

Preston - Jeździ najlepiej ze "sztywnoramowców", nie ma dodatkowej torby frontalnej jak MAP, nie ma regulowanej ramy dolnej, jest najmniejszy z 3 podanych przeze mnie modeli. Nie ma też pokrowca na cały wózek (w wersji 2 i 4 kołowej)

MAP - Jeździ najgorzej ze względu na małą średnicę kółek i brak regulacji wysokości rączek, ma regulowaną ramę i jest pakowniejszy niżeli Matrix i Preston (zakładając torbę z przodu w którą wiele wchodzi - np daiwa aquadry plus trochę luzu zostanie). Pokrowiec w zestawie, fajne blokowanie kosza tymi piankami. 

Matrixa, Frenzee ani Mavera nie miałem :)

Szkoda że te wózki nie są tak rozwijane jak taczki karpiowe.. ile tego jest.. masakra
Teraz NASH wypuszcza z napędem.. jedyne 4500zł :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@MrProper brawo Ty. Szukam fotela bo sprzedałem Brownig. Oraz kij do metody bo tez sprzedalek jeden:icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrProper brawo Ty. Szukam fotela bo sprzedałem Brownig. Oraz kij do metody bo tez sprzedalek jeden:icon_arrow1:
To jest super kij do methody.
https://sklepdrapieznik.pl/sklep/trabucco/31093-trabucco-sygnum-txl-stillwater-feeder-350-90g.html

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...