Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo masz dwa krótsze i chcesz mieć jeden dłuższy bo - nie masz zasięgu, miejscówka do bani na krótki kij, czy po prostu chcesz mieć ?
 
Raczej to ostatnie. Jeszcze nie wie co i do czego, ale musi być.
Czasami też tak mam.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, MrProper napisał:

Bo masz dwa krótsze i chcesz mieć jeden dłuższy bo - nie masz zasięgu, miejscówka do bani na krótki kij, czy po prostu chcesz mieć ?

 

Wszystko po kolei :champagne-2010:choć jak kupiłem dwa kije do metody Brownig i Matrix o tej samej długości do metody to zasięg mam różny...

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, elvis napisał:

Raczej to ostatnie. Jeszcze nie wie co i do czego, ale musi być.
Czasami też tak mam.

I ja tak mam

Ale bronię się od tego nogami i rękami, a wszystko przez to ze już rozdałem trochę sprzętu który kupiłem bo chcę a kasa leci można powiedzieć w „błoto” bo sprzęt leży i zawadza

Teraz kalkuluje jak zoptymalizować 

Fakt jest taki ze komponuje trzy zestawy ?

ale takie które będą w użyciu mniejszym lub większym, ale w użyciu

zeby nie było zbędnego klamorstwa ( wszystko na swoim miejscu ) a i kasy więcej już nie wydawać  - bo może się przyda ?

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Grendziu napisał:

Wszystko po kolei :champagne-2010:choć jak kupiłem dwa kije do metody Brownig i Matrix o tej samej długości do metody to zasięg mam różny...

 

Czyli musowo kupić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej dyskutować, więcej kupować :D

Dziś odebrałem skrzynkę z Caperlana, miała dotrzeć do mnie w piątek. Jak za 200 PLN, to jestem w szoku jej wykonaniem i wielkością. Kupiłem ją pod kątem methody, jednak chyba zakupię jeszcze jedną, bo będzie pod łowienie spławikiem i klasykiem, zakup bardzo mi się podoba, zrobiłem zdjęcie mojego "starego" wiadra-siedziska, które wydawało mi się duże, a w rzeczywistości wygląda jak mniejszy brat Caperlana. 

Dotarła do mnie również przesyłka z Drapieżnika, zawierała gumy do wózka, zapasowe nożyczki i 24 kg pelletów różnej maści. Swoją drogą to lepiej się opłaca kupić w Drapieżniku pellet Coppensa, niż w sklepie "producenckim". U producenta trzeba wziąć worek 25kg za 270 zeta plus 20 przesyłka, co daje 11,60 zeta za kilogram. W Drapieżniku pellet kosztuje 11,90 za kg, po odjęciu 11% upustu wychodzi 10,59 za kilo, mamy popakowane w 1kg worki i przesyłkę za darmo, tak więc Drapieżniki po raz enty in plus :champagne-2010:

Pomysły mi się skończyły na zakupy, ale pewnie niebawem pojawią się nowe, jak widać po zakupach w tym sezonie planuję kilka razy odwiedzić komercje, bo do tej pory na tego typu łowiskach bywałem raz, niekiedy dwa razy w roku, no ale zaporówki i Vistuli zdradzać na stałe nie zamierzam :icon_arrow1::champagne-2010:

20190514_184334.jpg

20190514_184446.jpg

20190514_184355.jpg

20190514_185116.jpg

20190514_185526.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ArekH napisał:

Nie, nooo. Taki duży chłopczyk, a tak się oszukuje. ;)

Muszę sie zastanowić ? Czy ja sie oszukuję ? Chyba nie ?

choć już jeden pokrowiec za dużo kupiłem to nazwal bym to pomyłką ???☺️

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz @Grzes77 ,że nie masz już pomysłow na następne zakupy ?? Wzruszony Twoimi problemami postanowiłem wyciągnąć do Ciebie pomocną dłoń i pomóc Ci wyjść z tej tragicznej sytuacji. Mam pomysl. Genialny moim zdaniem. Mi akurat pomysłów na zakupy nie brakuje, ba codziennie pojawiają się nawet nowe. Dlatego chętnie się z Tobą tymi moimi pomysłami podzielę. Powiedzmy za sfinansowanie przez Ciebie połowy moich pomysłów na zakupy :D Przy finansowaniu nie trzeba myśleć, to w tej sytuacji nawet nie jest wskazane :D Wystarczy płacić :D Nie ma za co :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo nic już nie kupuję, bo nie mam gdzie tego trzymać. Jednak będąc w Brico nie mogłem się powstrzymać i wciągnąłem kilka gum SG ;) ponieważ do tej pory jakoś nie po drodze było mi z tym producentem. Czas nadrobić zaległości.

20190515_091905-1548x2064.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...