Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Panowie idziemy na piwo? :champagne-2010:

A propos Jaxona, każda firma wędkarska w Europie czy na Świecie chciałby mieć obroty jak Jaxon:champagne-2010:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jedyne co zostało z Jaxonerii to ich stolik karpiowy za ponad 100zł z 5 lat temu kupiony.. nóżki zaczęły odpadać po pierwszym rozłożeniu.
Do tej pory go mam jako półka w garażu na różne akcesoria, do niczego innego się nie nadaje :P

Mi tam ogólnie lotto kto na co łowi ale ja nic z tej firmy nie chcę, nawet za darmo :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Grzes77 napisał:

Ja nikogo nie miałem zamiaru obrażać i nie czuję się obrażony. W całkowitym kącie mojego zadu mam tą firmę, jak mi pasują np krętliki tej firmy, to je kupię i tyle.

Mój pierwszy post gdzie dałem jako przykład Jaxona dotyczył Darka zakupu i wykorzystywania do promowania swoich produktów zdjęć, gdzie będzie w tle ten sprzęt, niepotrzebnie dopisałem, że gorzej by było, gdyby w tle stał kosz np Jaxona. Tak napisałem, bo uważam, że ta firma prestiżu nie ma i mieć nie będzie, za to będzie zawsze zwykłą masówką. To jest moje zdanie i tyle, drobne akcesoria spoko, nic po za tym nie kupię. Mój pierwszy post miał też inną treść, niż fragment, który Ty @MrProper teraz przytoczyłeś. Ja już w tym temacie nie mam zamiaru pisać, bo to jest typowe "obracanie kotka", dyskusja to dyskusja, ale ta jest zbędna i brnie do nikąd.

Jakim ja błotem obrzucilem tą markę? Ręce opadają.

Przytoczyłem ten fragment gdyż jak wcześniej, w pierwszy poście tej dyskusji pisałem ze zrobiłem ?

 właśnie z powodu tego fragmentu, gdyż sam mam inne odczucia Wiec miałem chyba prawo zapytać o co kaman i wyrazić swoje zdanie

To nie była gówno burza jak to nazwałeś.

Wnioskuje że odmienne zdanie w twoim odczuciu to gówno burza 

Czy ja cię namawiam do kupna produktów tej marki,  czy JAXON wciskał ci na sile bolonkę ( przykład własnego błędu ) którą się podpierałeś by udowodnić swoją racje ??

Grześ nie kupuj- czy ja czy inny kolega Cię do tego namawia? Podawaj przykład gównianych produktów bo po to tu jesteśmy aby sie wymieniać wpadkami sukcesami itp, ale nie obrzucaj błotem Marki

Gdyz opinia o kołowrotkach wszystkich firm wędkarskich, nawet tych najlepszych Drennan itp.  jest taka sama jak twoja o Kołowrotku Jaxona   A ze kupujesz nie sprawdzając to już nie mój problem - rób jak uważasz 

Może  przestańmy kupować zacznijmy strugać, nie będzie gówno burzy i zbędnych dyskusji

Zamknijmy forum idźmy do teatru poklaskać 

 

Edytowane przez MrProper
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumię dlaczego i po co @MrProper zacząłeś te zaczepki pod moim kierunkiem. Z bzdury, dla mnie blachego wpisu smród rozszedł się na okolice, a Ty dalej ciągniesz te wpisy. Już daaaaawno mnie tak nikt nie zaskoczył, jestem w szoku, że o pierdołę można tak ciągle coś pisać i szukać "wrażeń", żenua :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Grzes77 napisał:

Zupełnie nie rozumię dlaczego i po co @MrProper zacząłeś te zaczepki pod moim kierunkiem. Z bzdury, dla mnie blachego wpisu smród rozszedł się na okolice, a Ty dalej ciągniesz te wpisy. Już daaaaawno mnie tak nikt nie zaskoczył, jestem w szoku, że o pierdołę można tak ciągle coś pisać i szukać "wrażeń", żenua :$

No masz ? 

Dyskutowaliśmy w dwoje,  twierdzisz że rozpętała się gówno burza, udajesz zaskoczonego-  wychodzi na to ze ja to gowno wytoczyłem Dziękuje skończyłem 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie udaje, a zaskoczony jestem i to baaardzo. 

Ja nic nie wytoczyłem, skoro tak uważasz, nie mam prawa się z Tobą nie zgadzać.

Dyskusja jest wtedy, gdy ma jakiś cel, w tym wypadku jest bezcelowa. 

Też nie mam zamiaru więcej tu dyskutować, bo to bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już na pewno nie kupię kołowrotka Drennana. Nawet najwyższego modelu. Wolę kupić Jaxona, bo chociaż, wiem czego się spodziewać i mogę być tylko miło zaskoczony, a o zaoszczędzonej kasie nie wspomnę.
Jeśli chodzi o kosz, to Jaxon ma zdecydowanie większe doświadczenie w tej kwestii niż Guru, które w zasadzie korzysta z gotowca Rive.
Już to pisałem, że jeśli by było mnie stać to też bym pewnie go kupił, ale na szczęście nie mam tego problemu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu jakaś afera i kłótnia w grupie i znowu mnie nie ma. Zawsze jak jestem nieobecny to dzieją się tu najciekawsze rzeczy :D Muszę zmienić priorytety. Zamiast ciągle siedzieć na rybach, więcej czasu spędzać na forum, bo tutaj więcej emocji i wrażeń ostatnio niż w moim wędkowaniu :D 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...