Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Splot napisał:

Paweł jeszcze nie stosowałem, zobaczyłem ją jak brałem ziarna. Przed łowieniem zamierzam ją moczyć kilka godzin w melasie rozrobionej 50:50 z wodą. Szklanka śruty na szklankę roztworu. Wybieram się na Odrę więc chcę rzeby była ciężka i zalegała przy dnie.

Melasa sklei i doda słodkości.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Michał podejrzewam ze zrobi Ci się breja 

Moim skromnym zdaniem -  Dozuj do żądanej konsystencji, nie wlewaj od tak według wytycznych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał podejrzewam ze zrobi Ci się breja 
Moim skromnym zdaniem -  Dozuj do żądanej konsystencji, nie wlewaj od tak według wytycznych
Masz pewnie rację. Będę lał po trochę co godzinę.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Zola67 napisał:

Polecam chłopaki są świetne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ArekH napisał:

To ją sparz. 

@Splot Arek dobrze pisze, ja robię podobnie jak Horemski, na rzekę jest jak znalazł. Żadna różnica czy parzysz kaszke, czy śrutę. Tak samo to działa, ja po parzeniu i wystygnięciu przecieram przez sito, już kilka sezonów nie parzyłem śruty, ale chyba do tego wrócę, bo wracam też nad rzekę, jak się ustabilizuje, bo woda opadła jednak jest dużo błota i jeszcze z tydzień trzeba odczekać. @Splot takie parzenie jest ekstra, ja parzyłem śrutę również na "innym levelu". Gotowałem konopie, gdy już były gotowe zasypywałem garnek śrutą. Konopie robisz w stosunku 1:1 z wodą, do tego dolewasz tyle wody, ile jest Ci potrzebne do śruty, część wody się wygotuje (ta, którą miałeś wyliczoną do konopi), tylko zasypać śrutą i łowić :champagne-2010:

Próbuj, dwa - trzy razy i dopasujesz swoje proporcje:icon_arrow1::39icon:

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę rzeczy dojechało :)
Ale jeszcze w poniedziałek/wtorek ta Daiwa Cast'izm Feeder ma dojechać.
Ostatnio dojechała kołyska, aero 2500 HG pod delikatną odległościówke rive, match winner 3012 pod Garbolino essentiala 10ft, daiwa TDR 3012 pod Mapa Parabolixa, koszyczki pod metodę od Pana Pawła łącznie z Aventusem 12ft :)
20190607-113709.jpg

20190607-113831.jpg

20190607-112820.jpg

20190607-112815.jpg

20190607-113320.jpg

20190607-113357.jpg

20190607-112848.jpg

20190607-112842.jpg

20190607-112949.jpg

20190607-112917.jpg

20190607-111614.jpg

A nie długo więcej zdjęć Aventusa 12 ft :)

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrProper, wybacz :) Toż to Behr w czystej postaci, przynajmniej wizualnie. Nie wiem, jak z wykonaniem i materiałem w przypadku Daiwy. Z 10 lat temu oglądałem już te torby. Były też wersje z jedną kieszonką.

Wtedy mnie śmieszyło kupowanie torby na kubki. Teraz jednak myślę inaczej, więc absolutnie nie krytykuję Twojego zakupu. Nawet jadąc z rodzinką na grillka, można ogarnąć temat, bez reklamówek z biedry. Po prostu - z wiekiem człowiek zaczyna doceniać ład i porządek. Mam to samo.

Ale torba znajoma :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...