Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, MrProper napisał:

 

Nie wiem nie słyszałem ? ale obawiam się ze Ja chrapie głośniej od

 

Poproszę żonę, żeby udostępniła swoje nagrania mojego chrapania. Tak! Zrobiła to :)

Mogę Ci przesłać. To jest jak charczenie dogorywającego Wikinga, pomieszane z beknięciami Zagłoby i okraszone świstem tatarskich bełtów. Wgraj to w telefon jako budzik. ;) Już nie zaśniesz :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Linek727 napisał:

Poproszę żonę, żeby udostępniła swoje nagrania mojego chrapania. Tak! Zrobiła to :)

Mogę Ci przesłać. To jest jak charczenie dogorywającego Wikinga, pomieszane z beknięciami Zagłoby i okraszone świstem tatarskich bełtów. Wgraj to w telefon jako budzik. ;) Już nie zaśniesz :)

Poszukam „szpeca” od elektroniki, wtedy wgram to w centralkę ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Sołtys stan napisał:

To wędka na całe życie , to się czuje.

 

Piękne. Też mi się tak kilka razy udało. Bo w wędkarskim życiu nie chodzi o to, żeby szukać drugiej dziury w d...pie, tylko mieć tych kilka, kilkanaście kochanek :) Stałych!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechała nowa TDR :)

Feeder z Aventusem 12 

TDR z SLR 12 

Jeszcze tylko Stradic FL 4000XG i będzie komplet :P nooo poza tyczka 16m ale to chyba nastepny rok dopiero.. 

 

20190614_144236.jpg

20190614_144303.jpg

20190614_151516.jpg

20190614_151526.jpg

20190614_144308.jpg

20190614_144315.jpg

20190614_151532.jpg

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a ja znów z moją biedą wyjeżdżam po Michale.;) Doszła paczusia od https://sprzetlorpio.pl/. Slep jak zawsze spisał się wzorowo. Prawdę mówiąc paczka miała być wczoraj, ale GLS uczciwie przysłał info z przeprosinami, że opóźnienie jest ichnie i paczka będzie na drugi dzień. Doszły koszyki Lorpio z których wstępnie jestem zadowolony. Po systemie mocowania uważam że to robota Wirka. Jedyne do czego się czepiam to nadruk gramataury. Myślę że po czasie się zetrze i będzie kłopot z identyfikacją. Co do solidności konstrukcji, wyjdzie w praniu. Wziąłem też wiertełka Stonfo. Podoba mi się patencik z ruchomą główką, co powinno ułatwić nawiercanie. 

IMG_20190614_175258.jpg

IMG_20190614_180055.jpg

IMG_20190614_181228.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Do mnie doszła delikatna szpada od @Artur. Dziękuję. Sorry, za brak zdjęć, ale nie miałem czasu nawet jej dozbroić. :icon_arrow1:

Poproszę o wymianę jednej szczytówki na 0,75oz:champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...