Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, mav3rick napisał:

A do mnie wczoraj pierwszy matchowy kij przyjechał. Cena nie wielka, ale całkiem fajny kij, może dzisiaj test. A kij to Mistrall Siro Match 3,90m 5-25g

Mam taki sam chyba, strasznie sztywny, raczej na grubsze ryby. Ja nim rzadko łowię, dla mnie za sztywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Semi napisał:

Mam taki sam chyba, strasznie sztywny, raczej na grubsze ryby. Ja nim rzadko łowię, dla mnie za sztywny.

Sorry za mały offtop, ale taka jest niestety cena, gdy się kupi coś w necie. Miałem podobnie, z tym że wędka (match Flagmana) jak dla mnie była za miękka w stosunku do tej, na którą łowiłem wcześniej. Swoje robi przyzwyczajenie. Jeśli to jest pierwszy match @mav3rick, to wcale nie musi być za twardy i jak mniemam, następne - jeśli będą - będą porównywane właśnie do tej :D

Takie moje zdanie ;) 

Edytowane przez grych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja kupiłem kilka koszyków  m. In. W iwędkarski.Pl zdziwieniem była paczka... Napisałem i wysłałem sms i MMS do sklepu no i od razu tel czy wszystko ok czy wszystko dostałem . Odp, że na szczęście tak. Brawo za reakcję dla sklepu, kurier natomiast na minus...

IMG_20190627_214738.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Jeśli Wy Moi mili uważacie to co tu wstawiacie za zakupy, to wiedzcie że jesteście cieniutcy jak sik węża. Na filmik se luknijcie i wam się oczka otworzą, na zagadnienie zakupów. :P https://www.youtube.com/watch?v=lkuvpkiIr80  

Arek, zanim kliknąłem, spodziewałem się, że to ten film :) Gdy go oglądałem, to trochę mnie przytkało od rozmachu. Z drugiej strony - u Pyzy można podpatrzeć czasem sensowny towar.

Niech mu służy, a rybom smakuje :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...