Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Grendziu napisał:

Chodziło właśnie o model etc. 

Mają łowić, takie mają zadanie :P

 

 

7 godzin temu, Grzes77 napisał:

Mam tak samo, nad wodą taki identyczny komplet "cieszy oko". Dlatego gdy nie mam np identycznych zestawów, to mam identyczne kołowrotki, to chyba jakiś syndrom :champagne-2010:

Oj ciężka to choroba, ciężka choć portfel w tej chorobie jest lekki. Czasem aż za bardzo :D

 

3 godziny temu, Sołtys stan napisał:

Jak się rejestrowałem na tym forum nie miałem ani jednej wędki Daiwa. Wystarczyło poczytać trochę komentarzy @Grendziu na tym forum, i nim się obejrzałem, mam już 3 kije Daiła. Windcast feeder, Aqualitte match i jakiś spining. Planuję jeszcze zaopatrzyć sie w picera Windcast 300 cm. Co to za sztuczki z tym wpływaniem na moją podświadomość ??. Czuję, że ktoś tu mną manipuluje. :D:D:P 

Czy ja wiem czy sztuczki? Magia a nie kuglarstwo! Czary mary, hokus pokus, przy Daiwie znajdziesz spokój. :D
A co z kołowrotkami??? B|

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu że kolega mi podesłał linka to troszkę zaoszczędziłem na pelletach coppensa i moich ulubionych przynętach :)
Wziąłem 13 kg coppensa 2mm bo tyle tylko było plus trochę większych pod pellet wagglera itp :P
Do końca sezonu powinno starczyć :)
Sklep E-Fishing :) Fajna sprawa że od 200zł wysyłka za free :)
 

 

 

efishing.jpg

Edytowane przez <º)))><
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni zakup przed zbliżającym się weekendem życia :D

Kołyska z Caperlana, taki obowiązek na Oleśniku. Miałem bardzo wielką zagwozdkę co wybrać, ... nie żałuję. Jest duża, masywna, zajebista. Bałem się czy nie będzie za mała, ale w życiu nie złowię karpia, który by się do niej nie zmieścił. Mam już wszystko, co potrzebuję, zakupy na dłuższy czas zawieszam (oprócz drobnostek, zanęt, robaków itp). Teraz zaskórniaki zacznę lokować w moim drugim, nowym hobby, planuję wydać trochę "geltu" na pewien sprzęt nie wędkarski, no ale to nie tu i teraz. Za tą kołyskę dałem 300 PLN wliczając 1gr napiwku dla kuriera, to się nazywa rozrzutność :D:champagne-2010:

 

TimePhoto_20190717_175929.jpg

TimePhoto_20190717_175901.jpg

TimePhoto_20190717_175915.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...