Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 8.09.2020 o 20:12, elvis napisał:

Takie małe uzupełnienie zapasów, bo sezon się dopiero zaczyna IMG_20200908_194702.jpgIMG_20200908_200952.jpg

Mam parę akcesoriów z Winnera. Większość bardzo fajna, jednak te agrafki z koralikiem lekka lipa. Żyłka się w nie wcina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartek.B napisał:

Mam parę akcesoriów z Winnera. Większość bardzo fajna, jednak te agrafki z koralikiem lekka lipa. Żyłka się w nie wcina.

Mam podobne doświadczenia. Osobiście polecam to, choć wiem, że nie tanio.

https://www.e-fishing.pl/system-szybkiej-wymiany-as-247-stonfo-op-3sz,3,11173,25184

Jaxon, Trabucco i inne też dają radę, ale to nie to samo - inny materiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem w sklepie stacjonarnym uklejówkę Robinson TX4 dł 4m. Fajny "ołóweczek", cieniutki, leciutki, szybki, zajebiaszczy :icon_arrow1::D

Dziś zrobię kilka zestawów, nawiązałem 20 przyponów typowo uklejowych na hakach Colmic Nuclear nr 18 i w poniedziałek przed pracą atakuję drobnicę, póki jeszcze da się coś połowić, późniejszą jesienią przejdę na feeder klasyczny. Uklejówka tak mi się podoba, że kupię sobie jeszcze kilka w innych długościach, jednak ten zakup chyba zrealizuję w przyszłym sezonie. Spławik mi się ponownie bardzo podoba, uklejówka kosztowała mnie 210 PLN plus łącznik Stonfo:icon_arrow1::champagne-2010:

20200918_165053.jpg

20200918_165039.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Bartek.B napisał:

Nowe wojskowe buty na jesienno - zimowe eskapady. Rewelacyjna jakość.

 

Mam gdzieś w szafie dwie pary, jedne właśnie takie jak Twoje, a drugie nowszy wzór, brązowe. Jeszcze w nich nie łaziłem, ale trzeba będzie w zimniejszym sezonie wypróbować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...