Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakup z Ali 11.11 a wczoraj juz u mnie. Wyglądają całkiem solidnie. Cena zakupu coś niewiele ponad 80pln to tego w miarę przyzwoity pokrowiec. Zobaczymy jak się sprawdzi nad wodą. 20201128_120606.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzes77 napisał:

Te tanie Flagmany wyglądają na co najmniej 3, nawet 4 razy droższe. Gdybym nie wiedział po ile stoją na rynku i poszedł do sklepu z marszu, to bym mógł za nie i 6 stów zapłacić, tak się prezentują. To są patyki o najcieńszym blanku wśród moich kijaszków. Ponieważ wędki rozpakowałem w czwartek wieczorem, gdy zobaczyłem jakie są zajebiaszcze, to od razu zamówiłem sobie do nich dodatkowe szczytówki. Do tego zamówiłem trzecią wędkę, bo jedna szczytówka kosztuje 35zł, za dwie wychodzi 70zł, dodając do tego 56zł mam dodatkową wędkę, która ma w zestawie 2 szczytówki. W poniedziałek odbieram trzecią wędkę z tej serii Flagmana. Dodam tylko tyle, że pickery Daiwa Windcast i Flagman S-Light Picker mają pasujące do siebie szczytówki 2,2mm, więc szczytówek u mnie teraz będzie dostatek i będę mógł z moimi pickerami dostosować się do każdych warunków :icon_arrow1::39icon::champagne-2010:

To pozostaje mi tylko życzyć "połamania" :P

Edytowane przez NPC
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Black fraidey był, był. Coś tam kupiłem na ultra light okonki i szczupaki. 

Choć szczerze wydaje mi się że ten 100 troche mały... 

IMG_20201130_112634.jpg

IMG_20201130_112611.jpg

IMG_20201130_112229.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grendziu napisał:

Choć szczerze wydaje mi się że ten 100 troche mały... 

A przypinałeś go do docelowego kija już? Ja osobiście bym pewnie 2000 wziął. Tysiączek faktycznie malutki, ale pod okonki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grendziu napisał:

Black fraidey był, był. Coś tam kupiłem na ultra light okonki i szczupaki. 

Choć szczerze wydaje mi się że ten 100 troche mały...

Dociśnij szpulę od góry i pokręć korbką, jak nie stuka to zostaw sobie jak stuka w najwyższej lub najniższej pozycji to wymień. Trafiają się różne jakości czytaj luzy.

 

Chyba, że nie będzie Ci przeszkadzać stukanie pod obciążeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecionka w otulinie

Ledcor

Siatka P V A

Kulki ringers 

Siatka do warzenia ryb 

I wisienka na torcie Kołowrotek Shimano 

Na zdjęciu brakuje wędki Daiwa Ninja  3.6 3lbs 

Reczniczek i smycz to Gratis od najlepszego Sklepu ?

20201130_155955.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
22 minuty temu, Semi napisał:

A przypinałeś go do docelowego kija już? Ja osobiście bym pewnie 2000 wziął. Tysiączek faktycznie malutki, ale pod okonki.....

Docelowo właśnie ma służyć do kija do 5g :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...