Skocz do zawartości

Strona dlaRyb.pl wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego portalu. Więcej informacji

elvis

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.

Recommended Posts

Dominik
9 minut temu, suwi napisał:

Podejrzałem swój prezent i juz wiem ze pod choinką znajdę kołowrotek do podlodówki :)

Gratulujemy Mikołajowi udanych zakupów :) Mój też coś dla mnie ma, ale czeka do ostatniej chwili, bo waha się czy byłem grzeczny :)

Tak btw, to jaki to kołowrotek? Z chęcią wezmę udział w testach, jak czas i zima pozwoli :)

suwi

Raczej nie żaden firmowy ale może będzie się kręcił nic dokładnie nie wiem bo zapakowany :) tyle tylko podejrzałem co pudełko :D

Dominik do Ciebie tez przyjdzie mikołaj a jak nie to porwij mu śnieżynkę :P

Testy bardzo chętnie więc czekamy na lód i jakoś się dogadamy :)

ArekH

Odebrałem dziś swoją przesyłkę z kilkoma drobiazgami. Popełniłem małą profanację. Pierwszy raz kupiłem gotowe przypony. zak..thumb.jpg.635c68a74229d9baf571f7756

elvis

Fajne zakupy. Skromne,ale gustowne.

Jakie są zapachy tych speedów od TB.

Co do gotowców, ja też od czasu do czasu kupuję i wrzucam na czarną godzinę do torby lub kupuję na wzór.

ArekH

Diabelska słodycz, Owocowa Bestia i Indiana Hot Spice. Przypony wziąłem pod bacik. Haki 16 tki na żyłce 12. Czemu angole cieniej z żyłką nie idą. Martwiło mnie że nie zawiążę takiego drobiazgu. Ale same haki też kupiłem . Będę próbował.

elvis

U angoli nie ma małych ryb, a te co są to biorą wszędzie i na wszystko.

Mam chyba Owocową bestię. Zamierzam dobrać coś dla kontrastu i też myślałem o tym Hot Spice,jakimś tam pieprzu i ewentualnie o ośmiornicy. Tylko jak ostatnio byłem w sklepie to nic już nie było. Była tylko bestia, którą już mam. 

Dasz radę zawiązać. Widziałem gdzieś ostatnio tańszy zamiennik wiązarki Stonfo. Wyglądał bardzo podobnie i dość solidnie. I był też chyba w wersji do małych haczyków. Nie wiem tylko,czy miał tą część obrotową, tak jak to jest w oryginale. 

ArekH

Nie będę oszczędzał Danielu. Przy okazji kupię oryginał Stonfo.

MjMaciek

Arku mam prośbę opisz jak pachną te cudeńka.....

(Daj trochę na palec rozetrzyj miedzy palcami umyj wodą palce i powiedz czy cokolwiek pachnie soryy ale to dla mnie ważne czy te zapaszki coś dają po spłukaniu)

ArekH

Zrobię tak Maćku. Ale nie dziś. Obiecuję.

elvis

Maćku, zrobiłem tak jak prosiłeś. No i pachnie....mydłem. Żartuję. Umyłem tylko wodą.

Nie za bardzo wyczuwalny słodki posmak.

Jeśli pachnie to bardzo słabo. Długo nie trzymałem, tylko tyle ile zajmuję dojście do łazienki (mam blisko ). Myślę, że dopiero wyniki Arka pozwolą aby stwierdzić coś więcej.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Wydawcą portalu dlaRyb.pl jest:

FUNDACJA "DLA RYB"
BOGUNIEWO 45, 64-610 BOGUNIEWO
Nr Konta: PKO BP 64 1020 4128 0000 1202 0123 2578
KRS: 0000613501 NIP: 6060096225 REGON: 364237131
https://dlaRyb.pl; e-mail: fundacja@dlaRyb.pl; tel.: 61 307 99 99

Ważne informacje

guest_terms_bar_text_value