Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, suwi napisał:

Podejrzałem swój prezent i juz wiem ze pod choinką znajdę kołowrotek do podlodówki :)

Gratulujemy Mikołajowi udanych zakupów :) Mój też coś dla mnie ma, ale czeka do ostatniej chwili, bo waha się czy byłem grzeczny :)

Tak btw, to jaki to kołowrotek? Z chęcią wezmę udział w testach, jak czas i zima pozwoli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie żaden firmowy ale może będzie się kręcił nic dokładnie nie wiem bo zapakowany :) tyle tylko podejrzałem co pudełko :D

Dominik do Ciebie tez przyjdzie mikołaj a jak nie to porwij mu śnieżynkę :P

Testy bardzo chętnie więc czekamy na lód i jakoś się dogadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne zakupy. Skromne,ale gustowne.

Jakie są zapachy tych speedów od TB.

Co do gotowców, ja też od czasu do czasu kupuję i wrzucam na czarną godzinę do torby lub kupuję na wzór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diabelska słodycz, Owocowa Bestia i Indiana Hot Spice. Przypony wziąłem pod bacik. Haki 16 tki na żyłce 12. Czemu angole cieniej z żyłką nie idą. Martwiło mnie że nie zawiążę takiego drobiazgu. Ale same haki też kupiłem . Będę próbował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U angoli nie ma małych ryb, a te co są to biorą wszędzie i na wszystko.

Mam chyba Owocową bestię. Zamierzam dobrać coś dla kontrastu i też myślałem o tym Hot Spice,jakimś tam pieprzu i ewentualnie o ośmiornicy. Tylko jak ostatnio byłem w sklepie to nic już nie było. Była tylko bestia, którą już mam. 

Dasz radę zawiązać. Widziałem gdzieś ostatnio tańszy zamiennik wiązarki Stonfo. Wyglądał bardzo podobnie i dość solidnie. I był też chyba w wersji do małych haczyków. Nie wiem tylko,czy miał tą część obrotową, tak jak to jest w oryginale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku mam prośbę opisz jak pachną te cudeńka.....

(Daj trochę na palec rozetrzyj miedzy palcami umyj wodą palce i powiedz czy cokolwiek pachnie soryy ale to dla mnie ważne czy te zapaszki coś dają po spłukaniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku, zrobiłem tak jak prosiłeś. No i pachnie....mydłem. Żartuję. Umyłem tylko wodą.

Nie za bardzo wyczuwalny słodki posmak.

Jeśli pachnie to bardzo słabo. Długo nie trzymałem, tylko tyle ile zajmuję dojście do łazienki (mam blisko ). Myślę, że dopiero wyniki Arka pozwolą aby stwierdzić coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...