Skocz do zawartości

Urlop Mazury 2016


cygan786
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sprawie ryb na Mazurach to nie ma większego problemu, są jeziora gdzie jeszcze pływają szczupaki lub sandacze. Białej ryby też można poszukać, przy czym największe to będą leszcze i liny. Na Śniardwach często można połowić sandacze, na Wersminii trafiają się ładne szczupaki, leszcze i sumy. Jezioro Dziwiszewskie ma dyżurne szczupaki, pewnie też i liny. Wielu wędkarzy pływa łódkami na Kisajno, Dargin, Mamry łowiąc tam okonie, szczupaki, białoryb.
Niestety, co do bazy noclegowej to nie pomogę (na okoliczne jeziora jeżdżę tylko na kilkugodzinne łowienie, nie korzystając z noclegów). Natomiast wiele jezior na których łowiłem i kilka dni przebywałem, to noclegi były w namiocie (za odpowiednią zgodą i upoważnieniami). xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, suwi napisał:

Rozmawiałem dziś z koleżanką do " Mamuśki " i mówi   że dobrze by było już składać zamówienie na konkretny termin bo powoli zapełnia się ich kalendarz !!!

Napisałem dzisiaj maila z zapytaniem o wolny termin. Mnie interesuje 7 dni od 01.08 do 07.08 lub od 08.08 do 14.08. Jak będzie chatka wolna w tych terminach to biorę. Czekam na odpowiedź od "Mamuśki". I dzięki za namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.02.2016 o 20:25, suwi napisał:
1 godzinę temu, suwi napisał:

Jeszcze nie byłeś więc nie dziękuj :P 

Jakby nie odpisali zadzwoń to osobiście dowiem się co i jak nr. dostaniesz u Elwisa :)

Pozdrawiam

 

Wszystko w jak najlepszym porządku. Już termin zabukowany od 1 do 7 . Tylko wpłacić zadatek i gotowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...