Skocz do zawartości

Grendziu LIVE


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Grendziu napisał:

Miałem taki pomysł, aby wziąć  mojego spinna. Niestety w tym roku ponownie nie należę do PZW i odpuściłem.  Choc miejscówki  warte grzechu:39icon: nastepnym razem pokłuję rybki. Bo jeśli nocować w Bydgoszczy to tylko tutaj:duchamp:

Dobranoc.

20181013_001116.jpg

Z taką dietą, to i ja mogę być za pan brat! 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez problem z powodow zdrowotnych. :) Wiec spoko, Grzes moze jeszcze w pazdzierniku wygra :)

Mowilem, ze ten 1 kg na dwa tygodnie, to nie jest wcale tak malo :) Jak przez ostatnie dwa dni nie bede robil wagi na wtorek, to nie mam szans. Tylko o ile zdaze teraz, to co potem? :)

Na Mazowszu w sumie tez jakas woda jest, by posiedziec, polowic :) 

P.S. Sorry za brak polskich znakow, ale wysypala mi sie klawiatura. Tak juz bedzie czesciej chyba :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

Dobry. A ja dziś  dostałem niespodziewanie zaproszenie do koła wędkarskiego z PZW z Suchego Lasu na Wigilię.  

Poznałem dużo fajnych osób.  Między innymi właściciela gospodarstwa rybackiego w Skokach,  z którym mam nadzieję współpracować w przyszłości w przypadku zarybień naszych wód.

Poznałem także Prezesa tegoż koła, ktory jest miłośnikiem feedera i zna ponoć nasze działania oraz nas czyta.

A najwiecej czasu i wspólnych tematów miałem  z byłym graczem Lecha Poznań.  Nawet wstępnie ułożylismy zakres zawodow wędkarskich dla byłych i aktuanych piłkarzy oraz dziennikarzy... przy dobrych wiatrach impreza ta mogłaby odbyć się w Nienawiszczu. 

Co z tego wyjdzie, czas pokaże.  Impreza udana i dziekuje za zaproszenie.

Ps. Mam zostać tez docelowo zawodnikiem ich klubu przy PZW,   kto wie moze się skuszę,  choć czasowo u mnie wiadomo jak i to ja lubię bardziej organizować coś niz uczestniczyć.  

20181215_175928.jpg

20181215_185559.jpg

20181215_152343.jpg

20181215_152331.jpg

20181215_175914.jpg

20181215_152406.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grendziu, zajmij się rybami. ;):D

Zaczniesz biegać za piłką, to połamiesz się w trzech miejscach naraz i żaden pożytek z Ciebie będzie. :P

Żartuję oczywiście. :beer1:
Skoki to spore gospodarstwo, można pomyśleć jak podjąć współpracę lub skorzystać z ich oferty.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kolejny sukces potomka. II miejsce stylem klasycznym na zawodach, płynął najszybciej i najpłynniej, niestety przy wyjściu  z " Progu" był ostatni,  ale nadrobił, że ho ho. Dumny Tatuś:champagne-2010:

20181217_124026.jpg

20181217_091550.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny sukces potomka. II miejsce stylem klasycznym na zawodach, płynął najszybciej i najpłynniej, niestety przy wyjściu  z " Progu" był ostatni,  ale nadrobił, że ho ho. Dumny Tatuś:champagne-2010:
20181217_124026.jpg.12d65aaefcbdb34c9fc2e57d19f9d9d2.jpg
20181217_091550.thumb.jpg.8c9d7b4ca1ead5a2d5b500ebe116cda0.jpg
To tak jak by moja zasługa, pływał nad jeziorem z "miszczem" to i wyniki przyszły
A tak poważnie to gratulacje dla młodego.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Administrator

Chciałem zrobić jakiś fajny projekt, ale siedzę od godziny i masakra, nie mógłbym być Grafikiem :P
 

one.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...