Skocz do zawartości

Alternatywne przynęty, gdy "nie bieroo"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, mav3rick napisał:

U mnie cannibal kurde trochę traci na legendzie. Nie wiem dlaczego, może nie potrafię odpowiednio go prowadzić? Słynny Fire Tiger to święto jak coś w niego uderzy

A MI  NA NIEGO KILKA BOLKÓW WPADŁO  AŻ DZIW .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
9 minut temu, Grendziu napisał:

Test na rok 2017 to ser i chleb na włosie, oprócz dumbbellsów :P

A nie obawiasz się, że jeśli osiągniesz dobre wyniki, na te patriotyczne specjały, to pogrążysz w nędzy wyspiarskich potentatów od "kulek"?

A na poważnie, jeśli brania są słabe, to trzeba kombinować, a każdy pomysł może okazać się dobry i skuteczny. Czy to zmiana łowiska, czy inna technika połowu albo po prostu użycie innej przynęty, niż te podobno niesamowicie skuteczne i markowe. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Dnia 3.02.2017 o 21:13, Grendziu napisał:

Test na rok 2017 to ser i chleb na włosie, oprócz dumbbellsów :P

I co próbowałeś tak łowić ?

Ten ser mnie zaciekawił bo w sumie to wykrojnikiem można by serowe dumble robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grzes77 napisał:

I co próbowałeś tak łowić ?

Ten ser mnie zaciekawił bo w sumie to wykrojnikiem można by serowe dumble robić.

Pewnie. Skroił sobie tosta w mikrofali jak się rozwodził nad jakąś śmieszną Ligą Mistrzów. A wiesz co jest najgorsze? Popchnął to wszystko Colą. :o

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Administrator

Jeśli nie zamrozi do wtorku wody to jadę na feeder, nie mam robali, w głowie urodziły się różne mieszanki pelletów (kolory) z zanętami śmierdzącymi method feeder, w zasadzie trzy rodzaje, bo będę łowić w trzech miejscach.  Chcę także zmielić kukurydzę w puszcze na papkę, jak nie zapomnę to może pokombinuję też z chlebem tostowym, jakiś pomysł jeszcze, ktoś coś na te zimno?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...