Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem być dziś nad wodą. Ale że smark mi wisi do pasa i gały zapuchnięte to musiałem odpuścić. Wychodzi bokiem kozaczenie z gołą głową. Co do rybomani? Danielu jak najbardziej . Jeśli tylko firma planów nie pokrzyżuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak pogoda w weekend,bo mam zamiar wyskoczyć z pickerem nad wodę. Jeszcze nie wiem gdzie,ale gdzieś się muszę wyrwać. Tylko pogoda może mnie powstrzymać. 

Muszę przetestować moje mikro koszyczki. Może Siczki? Suwi co sądzisz?

Chyba żeby nad Staw Górny w Leona i na wyspę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyruszam w sobotę polować na karpia i pobawić się z drobnicą :)

Elwis pogoda w okolicy Radomia ma być nie najgorsza w sobotę i niedzielę ale wiatr i wysokie ciśnienie 

Leon stoi na wodzie chyba że deszcze zatopiły :/ ciężko dotrzeć jak byłem to na równo z gumowcami przy samej łódce. Jak był byś na wyspie najlepsze brania są na godzinie 10 tak około 10 m od brzegu jest twardo ( około 1,80m głębokości ) potem zaczyna się muł i gdzieś tam kiedyś było koryto rzeki. Im bardziej w prawo tym bliżej brzegu zaczyna się muł i to miejscami jak chmurka delikatny.

Siczki dobry pomysł tylko daleko w tym roku jeszcze tam nie byłem ale Lonia zachwalał na metode leszcze łowił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Chciałem, naprawdę chciałem iść na ryby... Ale:

W sobotę gram w turnieju charytatywnym Mikołajkowym w piłkę, a po turnieju przeważnie długo się regenerujemy... A po tej regeneracji będę potrzebował dużo tlenu, lecz nie wiem, czy będą siły wyjść na dwór, a co dopiero pochodzić z wędką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę nad kawulcem,patrzę przez okno na oszroniony taras. Słoneczko wstaje,dzień zacny się zapowiada. Co ja tu robię przed tym kompem? Oj chyba zaraz spakuje co jeszcze w domu zostało i pojadę przewietrzyć głowę. Złowił nie złowił,powędkować warto. :D Super przygotowań nie mam zamiaru robić,ot taki wyskok na spontanie. Możliwe że ostatni w tym sezonie. Choć i w Sylwestra bywałem na rybach ,więc zapierał się nie będę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to już definitywny koniec sezonu na dużych jeziorach okolicznych (sezonowe zezwolenie na połów ma ważność do końca listopada danego roku). Teraz albo opcja dokupienia 1-dniówki, albo 2-3 alternatywne wody rybackie do których mam uprawnienia na połów.

Tyle, że klimat zimowy, dzień krótki, pracy dużo i na ryby czasu brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...