Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 10.06.2019 o 20:11, Grzes77 napisał:

Moja powiedziała, że za "Chiny ludowe" tam nie pojedzie.

Widzisz, ja dzisiaj postawiłem moją Szanowną Współmałżonkę przed faktem dokonanym. Zadzwoniłem i powiedziałem, że mamy zarezerwowany nocleg w Dywanie :D  (jakkolwiek to brzmi ;)) Pomarudziła, pomarudziła a jak przyjechałem do domu już była zadowolona ;) :) :D   Mam nadzieję, że uda mi się w końcu dobrać do tych "linków" które tam pływają, plan już jest, a jak będzie to się przekonam za miesiąc ;) :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, grych napisał:

Widzisz, ja dzisiaj postawiłem moją Szanowną Współmałżonkę przed faktem dokonanym. Zadzwoniłem i powiedziałem, że mamy zarezerwowany nocleg w Dywanie :D  (jakkolwiek to brzmi ;)) Pomarudziła, pomarudziła a jak przyjechałem do domu już była zadowolona ;) :) :D   Mam nadzieję, że uda mi się w końcu dobrać do tych "linków" które tam pływają, plan już jest, a jak będzie to się przekonam za miesiąc ;) :D 

Takie rozwiązanie najlepsze.

Moja niby marudzi, ale jestem przekonany, że pojedzie, bo tak jak ja, bez "syncia" żyć nie może i by skrętu kiszek dostała w domu. Ja oplaciłem 250 zeta zaliczki, jak również pozostałe koszta poniosę ze swoich zaskórniaków, więc płakać nie powinna, bo jakiś czas po weekendzie wędkarskim jedziemy też do Władysławowa :champagne-2010:

@grych udanego pobytu życzę :champagne-2010:

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj masakryczna burza w Gorzowie w Wojcieszycach wiele zniszczonych samochodów przez gradobicie sam wracałem z hali sportowej w gradzie atakowały mnie kule wielkości jaj.

Chyba dzisiaj będzie powtórka.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dużo pracy, zero wolnego czasu i pełno zaproszeń i imprez... Szczerze, to jakiś dziwny jestem. W sezonie wędkarskim jak ktoś mnie gdzieś kradnie i zaprasza to się dziwnie czuję, tęsknię za wodą... 

W sobotę mam grilla z "naszą klasa" koleżanka z Francji będzie, niestety nie pojadę, bo... 

Za tydzień 40tka dobrej koleżanki, mam zawody... 

Za dwa tygodnie wesele kolegi, jadę chyba na zawody ale na weselu jakoś się znajdę. 

Nie idzie się  jakoś sklonować? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W planach jutro komercyjne łowienie. Ma mi dotrzymać towarzystwa i zapewne "przetrzepać skórę" ;) Arek -  @ArekH

Tradycyjnie nie będę zgłaszał uczestnictwa do punktacji pucharowej.

Być może jeśli trafią się ciekawsze, większe egzemplarze, trafią do wątku o rekordowych rybach. Zobaczy się.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...