Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolegami zarezerwowaliśmy Wapnicę na niedzielę. Mamy 3 stanowiska, niemal te co byliśmy z Pawłem i Suwim, a dokładnie 21-23
Po dzisiejszym wędkowaniu jest niedosyt. Trzeba odreagować.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, suwi napisał:

I cały misterny plan w ....du  ?

Mówisz, że problem? To zobacz - przez pandemię biorę długi urlop we wrześniu. Sam jak pikuś. Przez grzybiarzy ze Śląska przesuwam go tydzień (cytuję właścicieli ośrodków, bo nie ma miejsc rzekomo). Dałem auto na wymianę oleju. Auto stoi dalej, bo wyskoczyły inne tematy. Niestety, pęka skarbonka na wczasy. Niestety, żonie auta nie zabiorę, bo dojeżdża nim codziennie do pracy, ok. 20 km w jedną stronę.

Mam z 50 kg zanęty w piwnicy i dwa tygodnie na balkonie. Mam też auto na okraczkach i nie mam dwóch patoli.

Życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Linek727 napisał:

Mówisz, że problem? To zobacz - przez pandemię biorę długi urlop we wrześniu. Sam jak pikuś. Przez grzybiarzy ze Śląska przesuwam go tydzień (cytuję właścicieli ośrodków, bo nie ma miejsc rzekomo). Dałem auto na wymianę oleju. Auto stoi dalej, bo wyskoczyły inne tematy. Niestety, pęka skarbonka na wczasy. Niestety, żonie auta nie zabiorę, bo dojeżdża nim codziennie do pracy, ok. 20 km w jedną stronę.

Mam z 50 kg zanęty w piwnicy i dwa tygodnie na balkonie. Mam też auto na okraczkach i nie mam dwóch patoli.

Życie...

Mi się udało nie na 12 a na 5h ale  wyskoczyłem  Może i tobie się uda powodzenia 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, suwi napisał:

Nie ma się co śmiać  jak teściowa się od tego czegoś dostało to masakra Jednak twierdzi że pojedziemy Ale nie wierzę strach mu nie pozwolił 

Niestety, to są sprawy, które stawia się jasno na początku małżeństwa. Potem kobiety przyjmują pewne zachowania jako stale wymagające ich akceptacji. Zależy to też od samej kobiety. Zołzę najlepiej od razu ustawiać krótko. Problem w tym, że nikt na początku małżeństwa nie wierzy, że śpi z megierą.

Jest takie powiedzenie: "Od dobrego żarcia nie boli brzuch, od dobrej wódki nie boli głowa, a z dobrą kobietą nie boli życie". ;)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...