Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A na taki cykl zawodów Sensasa są jakieś eliminacje? Jak to wygląda [mention=4]elvis[/mention] od podstaw?
Żadnych eliminacji nie było. Zapisy, kto pierwszy, ten lepszy.
Trzeba mieć znajomych co ci dadzą znać, że są zawody. Wbrew pozorom zawody są co tydzień i tylko trzeba mieć czas i kasę by jeździć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, elvis napisał:

Żadnych eliminacji nie było. Zapisy, kto pierwszy, ten lepszy.
Trzeba mieć znajomych co ci dadzą znać, że są zawody. Wbrew pozorom zawody są co tydzień i tylko trzeba mieć czas i kasę by jeździć.

A Wojtek O. też był? Kiedyś z nim gadałem chyba o tym cyklu. Furę zmienię po nowym roku i możemy atakować jakiś cykl. Ty, Tomek i @PawelL też pewnie by na takie cusie się łapał, tak więc 2021 trza już podejść konkretniej pod jakieś "rozrywki" :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek nie jeździ w tym roku na zawody. Oni robili ligę. Ja się zastanawiam czy nie odejdę z Radomia do Puław. Jednak i tak na Radom kupię pozwolenie jak nie będzie porozumień.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ktoś, coś, gdzieś się wybiera?
Ja planuję jechać w niedzielę lub sobotę po południu, ale nie wiem gdzie.
Co prawda żona pracuje cały weekend i muszę zająć się cateringiem, ale myślę że dam radę coś przygotować na obiad wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, elvis napisał:

Ktoś, coś, gdzieś się wybiera?
Ja planuję jechać w niedzielę lub sobotę po południu, ale nie wiem gdzie.
Co prawda żona pracuje cały weekend i muszę zająć się cateringiem, ale myślę że dam radę coś przygotować na obiad wcześniej.

za 30 minut start nad Odrę, jutro będzie łowione lub topione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=4]elvis[/mention] nie odkładaj metody jutro będę może będziesz miał chwilę Wyskoczymy po wigilijnego karpia ?
Byłem dzisiaj. Nie biorą, ale na miejscu sprzedają jak ktoś chce kupić.
Jeszcze do środy pracujemy. Tak więc najprędzej w... weekend.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...