Skocz do zawartości

PENN SLAMMER 260


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Dnia 10.10.2016 o 09:23, ArekH napisał:

No właśnie. Miałby służyć do cięższego feedera. Zakupiłem Shimano DL 4000 i jestem mocno rozczarowany oporami na korbie przy ściąganiu zestawu z nurtu. To już moja mała Artcica 4000 o wiele lżej kręci. Myślałem że coś z Penn będzie z mocą i ok. Z tego co piszesz wychodzi że niekoniecznie, a nie mam nawet gdzie pomacać.

Może sobie odpuszczę na razie zakup i pomyślę. Nie chciałbym znów niemal 7 setek utopić i być niezadowolonym. Dzięki za odpowiedź @RS 

Potrzebujesz je na ten sezon kolego? Czy na nowy? Może warto poczekać na Rybomanię 2017 :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z całego serca jednak Tobie odradził Slammera :) Prawdę mówiąc to mam kontakt z dużą grupą wędkarzy i nikt z nich nie korzysta z tego kołowrotka - ani na spina ani na grunt. Choć nie powiem, że wśród sumiarzy jest dość popularny. Natomiast dużo osób chwali sobie model XT BaitRunnera od Shimano ;)) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady @RS Biorę je do serca i rezygnuję. Były też w planach inne Penn-y. Ale tak sobie dziś pomyślałem. Ze zmniejszę ryzyko do minimum, i kupię coś co już mam i jestem zadowolony tylko w większym rozmiarze powiedzmy 5000 Ryobi Artcica. Nawet wagowo pasuje mi pod feedera 3,9m. Ten XT miodzio. Ale sporo ponad mój budżet, a co dopiero dwa?;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Grendziu napisał:

Potrzebujesz je na ten sezon kolego? Czy na nowy? Może warto poczekać na Rybomanię 2017 :P

Darek, ciekawe czy ty byś poczekał jak nabierzesz na coś chętkę. :P

A tym bardziej że w martwym sezonie można sporo ,za sporo mniej wyrwać.

Już wykukałem 5000 za niecałe 230pln i to z wysyłką.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 godzin temu, ArekH napisał:

Darek, ciekawe czy ty byś poczekał jak nabierzesz na coś chętkę. :P

A tym bardziej że w martwym sezonie można sporo ,za sporo mniej wyrwać.

Już wykukałem 5000 za niecałe 230pln i to z wysyłką.

Hmmm, no właśnie tak :P Moje największe zakupy sprzętowe zaczynają się wczesną wiosną, gdy sobie ubzduram technikę jaką będę łowił. Na jesieni raczej się wyciszam i planuję co dalej. Rybomanię mam po to aby się w czymś zakochać, zainspirować i po przemyśleniach zainwestować.
Arku znam też ten ból, że jak już coś sobie wymyślę to nie ma bata i trzeba kupić wcześniej :beer1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, no właśnie tak  Moje największe zakupy sprzętowe zaczynają się wczesną wiosną, gdy sobie ubzduram technikę jaką będę łowił. Na jesieni raczej się wyciszam i planuję co dalej. Rybomanię mam po to aby się w czymś zakochać, zainspirować i po przemyśleniach zainwestować.
Arku znam też ten ból, że jak już coś sobie wymyślę to nie ma bata i trzeba kupić wcześniej :beer1:

Po przemyśleniach ? Hahahaha
Gdybym nie trzymał kasy na Rybomanii to....
Myślę ze teraz będzie najlepszy okres na zakupy. Po Nowym roku ceny pójdą jak zwykłe w górę. Teraz są (będą )świąteczne promocje,lukwidacje starych zasobów itd.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...