Skocz do zawartości

Sposoby na kaca


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ostatnio byłem u lekarza i później u kolejnego i kolejnego itd.

Niestety szybko alko pił nie będę.

Co najśmieszniejsze że wcale nie odstawiłem z powodu choroby czy podejrzeń że mogę mieć coś nie tak.

Ogólnie nie ma tragedii ale alko za rok i to czerwone wytrawne a ja za takie dziękuję!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, Ostap napisał:

Niestety ostatnio byłem u lekarza i później u kolejnego i kolejnego itd.

Niestety szybko alko pił nie będę.

Co najśmieszniejsze że wcale nie odstawiłem z powodu choroby czy podejrzeń że mogę mieć coś nie tak.

Ogólnie nie ma tragedii ale alko za rok i to czerwone wytrawne a ja za takie dziękuję!

Każdy jest na coś chory, dlatego omijam ich szerokim łukiem, jak już mam się obalić to byle do wody, do węgorzy :)

Łukasz, słusznie i podziwiam, za silną wolę, kiedyś przyjadę na korepetycje :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Czarek napisał:

Ja nie miewam. Nie wolno mieszać. No i pić nie więcej niż 0.7 na raz. Dziadek mi tak mówił.

B|

Mądry człowiek z Twojego Dziadka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dziadek do mniej jak 0.7 nie siadał. Mówił, że se mordy nie będzie smrodził. W życiu kaca nie miał. I znam jednego, co ma to po dziadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.03.2016 o 21:11, andrzej napisał:

O, to ja podziękuję.. wódka tak, bimber nie bardzo. Tydzień mi się później drożdżami odbija..

Wszystko zależy jakie drożdże, robiłem na drożdżach gorzelniczych mój pierwszy bimber, pierwsza próba i szok. Ani zapachu drożdży ani smaku.Do puki nie powiedziałem co to jest wszyscy myśleli że to "sklepowa".

A jeśli chodzi o kaca to rzadko mnie odwiedza,a jeśli już to na nogi stawia mnie tylko gorąca kawa i ibuprom.

Elvis jeszcze 0,7 księżycówki mam jak coś to nr. telefonu masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A ja zapiłem się w sobotę śliwowicą, pierwszy raz w życiu robiłem. Zmiotła mnie niesamowicie/ 3h snu - było super, jak nowo narodzony. Na to dałem się naciągnąć kumplowi do pizzerii, to był błąd, poszły browary i w niedziele umierałem.

Pierwsza zasada mówi: nie mieszaj alkoholu. Druga zasada mówi: jak już  musisz, to najpierw słabszy, potem mocniejszy. Trzecia zasada mówi: pij z umiarem :P
Czwarta zasada mówi: nie słuchaj głosu @Ostap, bo stracisz kolegów, a zyskasz zdrowie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...