Skocz do zawartości

Uchwyt - tylna podpórka do fotela na wędki


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Dominik napisał:

Też planuję zakup takiej podpórki, tylko cena jest absurdalna.

Nie szkoda Ci Grendziu kasy? Tu jest to samo, niemalże dokładnie to samo.

http://allegro.pl/fajka-uchwyt-z-neoprenem-do-kosza-ak-kze026-i6030262126.html

No sorry, nie ma znaczka Preston Innovations.

Nie wiem czy tam jest ta opcja z szybkozłączką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie. Porównuję jedynie produkty. Ja jeszcze nie jestem pewny czy chcę się pchać w taką rozbudowę. Z pomostów łowię rzadko, a stoliczek i tacka Drennana na razie mi wystarczą na rzecznych zasiadkach. Reszta opcjonalnie. I tu bym raczej też celował w osprzęt Jaxona czy innego Mikado. W akcesoriach nie mam parcia na firmę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt Jaxona jest dostosowany do polskich warunków. Tu głównie nogi są D25. Elektrostatyk też CHYBA ma ten rozmiar w swoim CUZO. Ja, jak kupiłem w tym roku kosz, to miał być w pełni kompatybilny ze sprzętem Jaxona i innych. Dzięki temu za małą część brytyjskich cen mam w pełni usprzętowione stanowisko. W mojej opinii nie warto bawić się w drogie akcesoria. To jest tylko kwestia łechtania swojego ego.

Tak od kilku minut zastanawiam się po co jest ta szybko złączka i za cholerę nie mogę znaleźć odpowiedzi. Przecież tę podpórkę instaluje się raz na całą sesję nad wodą. Gadżet, nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A nie jest tak, że dzięki tej szybkozłączce demontujesz szybko ramię, a uchwyt, mocowanie zostaje na stałe i nie rysuję Ci nogi i takie inne pierdoły... Ponadto jak ustawisz sobie na odpowiedniej wysokości mocowanie, zostawiając je, to nie musisz potem na sesji przestawiać ustawień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak plastikowy uchwyt ma rysować nogę?

Poza tym na każdym łowisku masz zawsze inne ukształtowanie terenu, więc niemalże niemożliwe jest założenie tego na stałe. Zawsze coś będziesz potrzebował przestawić, by dopasować się do łowiska. Więc skoro i tak musisz regulować, to po co ta szybkozłączka? Jej użyteczność oceniam na 3-5%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wysokość ustawiam względem ręki chwytającej wędkę, w stosunku do siadu,  więc montuję na stałe. Pozostałe ustawienia mogę dopasować względem terenu. Jeśli nawet uchwyt nie porysuję, to jest to plastik i przy częstym użytkowaniu może szybciej pęknąć.

Aby nie było nie upieram się do tej szybkozłączki, bo może okazać się akurat, że jednak będzie trzeba wszystko demontować, bo całość podczas transportu źle się będzie układać, o coś niepotrzebnie haczyć, wtedy ta szybkozłączka jest zbyteczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...