Skocz do zawartości

Nóż na ryby


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w domu chyba dwie Mory. Kupiłem kiedyś moim chłopakom na grzyby. Również ze stali węglowej, a sam się "męczę" z Ka-Bar-em, którego dostałem od Suwiego (pamiątka z Afganu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mav3rick napisał:

@ArekH kupiłem drugą Morę, teraz węglówka i trochę dłuższa głownia. Teraz czekam na dostawę :)

Widzę Emil że połknąłeś bakcyla. Ja mam sraczkę na tego, ale drogi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Emil że połknąłeś bakcyla. Ja mam sraczkę na tego, ale drogi.  

Też go widziałem, ale to ma być tylko nóż. Tego drugiego przede wszystkim na głownie wziąłem, no i że carbon. No i cena nie jest za wysoka

https://www.militaria.pl/mora/noz_mora_allround_731_black_nz-731-cs-01_p73498.xml

Za ten z filmu ile trzeba dać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, mav3rick napisał:

Też go widziałem, ale to ma być tylko nóż. Tego drugiego przede wszystkim na głownie wziąłem, no i że carbon. No i cena nie jest za wysoka

https://www.militaria.pl/mora/noz_mora_allround_731_black_nz-731-cs-01_p73498.xml

Za ten z filmu ile trzeba dać?

Czy wiesz, że jeśli go kupisz przez FANI MANI to w sklpei militaria.pl to dostaniemy darowiznę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiesz, że jeśli go kupisz przez FANI MANI to w sklpei militaria.pl to dostaniemy darowiznę

Kurde... Już kupiłem, ale dupa ze mnie... Będę pamiętał następnym razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2017 o 18:28, Elvis napisał:

a sam się "męczę" z Ka-Bar-em

Nikt nie każe się męczyć :P wrzuć do komórki i niech leży , może kiedyś trzeba będzie coś skubnąć i będzie pod ręką :D

Jeśli chodzi o nóż z filmu ładny ale do pokazu mógł wybrać lepsze drewno niż osikę bądź topolę w których można dłubać łyżką :P

Edytowane przez suwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, suwi napisał:

szkoda ci ??? to tylko nóż :) w maju będzie miał 5 lat :)

A ja totalnie nie zgadzam się z tobą. Mam inne podejście. Dla mnie, to aż nóż. Dobieram i kupuję coś co sprawia mi przyjemność i satysfakcję. Co doskonale leży w dłoni i sprawdza się w terenie. Czasem od tego tylko noża, zależy nasze życie może. Żołnierzu, kto bardziej od ciebie powinien to wiedzieć? O.o  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kotwic przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...