Skocz do zawartości

Gwintowane nasadki na wędki


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Na pomoście planuje w pionie zabudować, dodać deski. Na nich dokręcić kątownik, a pomiędzy wspawać śruby z gwintem pod podpórki, sygnalizatory itd.

Interesują mnie zarówno tylne jak i przednie gwintowane nasadki na wędki.

Sam używam takiej podpórki przedniej i mi w zupełności wystarcza.

56deaa1e511a3_msrange.jpg.631a8c057691e3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zazdrościłem Danielowi tej szerokiej głowicy Guru. Jest wdechowa nie ma co. Ale że z natury jestem sknera, i jak już mogę gdzieś przykutwić to to robię,więc nie wydałem 8 dyszek a zostałem jedynie przy pomarańczowym kolorze, a głowiczkę kupiłem Kogha za niecałe 4 dyszki z piankową wyściułką i regulowanym kątem.

IMG_20160310_122903.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z tyłu mam takie, ale one nadają się bardziej do tripoda lub inne, nie do szybkiego łowienia, stąd otwarłem ten wątek, proszę o propozycję :)

podporka-zaciskowa.jpg.03ee96292d7208536

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie tajemnicą, że używam Guru. Jednak jeśli ma to być szybkościowe łowienie małych ryb to korzystam z takiego rozwiązania. 4debae45045971d1663de06a43663df8.jpg

Jeśli jednak wiem, że mogę mieć do czynienia z większymi rybami stosuję takie rozwiązanie

93961aacbbadd3d9a03fa2bbf679b34e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Myślałem o małych rolkach, ale czy to nie będzie przerost formy nad treścią?

 :P Elvis te pomarańczowe półkola wyglądają jak uszy u króliczków z PLAYBOYa - no dobra, nie biere więcej tego co dziś zjadłem. Te kabanosy jakieś dziwne były xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Myślałem o małych rolkach, ale czy to nie będzie przerost formy nad treścią?

 :P Elvis te pomarańczowe półkola wyglądają jak uszy u króliczków z PLAYBOYa - no dobra, nie biere więcej tego co dziś zjadłem. Te kabanosy jakieś dziwne były xD

Ty się synku śmiej ,ale to jedne z najskuteczniejszych i jednocześnie najtańszych,bezpiecznych głowiczek. Ja tu bym jeszcze tulipana pod dolnik dodał.

5098352630.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Administrator
1 godzinę temu, Wędkarstwo u Zbyszka napisał:

Pytanie za 100pkt ;)  Co to za cudo? Przyznam że sam nie wiem do czego jest ta rynienka za grzebieniem :)

20160907_082427.jpg

Patrzę na zdjęcie i nie mam pojęcia, ale są wśród nas zawodowcy jak: @stas1, @Czesław Czech, @ArekH czy @Elvis i pewnie znają odp :beer-chugger: Jest też łowca @Ostap który od technicznej strony wie niemal wszystko o rybach :lapeche:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...