Skocz do zawartości

Eurowizja 2016


KaZuYa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Widzę @Mała że znasz się na reprezentacji i jej wynikach, jakąś dekadę temu tak było.... Nie ma coxD

Nie ma głosu, podróba, bez klasy, bez jakości. W zasadzie mam to w pompie, bo Eurowizji nie oglądam....

Zamiast tego dziwadła wolałbym kobiety z "jajami'
 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pierwszy raz w życiu chyba jestem za tym aby Nas reprezentowało disco polo niż to "cuuuuś" :D


Może "Wrona" nie pojedzie, bo złamie se paznokiećxD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Grendziu napisał:


Zamiast tego dziwadła wolałbym kobiety z "jajami'
 

 

Myślę, że jakbyś zagadał z Anną Grodzką to by Ci i zanuciła. 

Jeśli zaś chodzi o reprezentację Polski w piłce nożnej to litości,  nie mów mi że oni dobrze grają w piłkę. 

Nawet jeśli by wygrali to Euro to o niczym to nie świadczy, a już napewno nie o tym, że są dobrzy. I nie mówcie mi tu i jakimś patriotyzmie, bo to nie ma żadnego związku. 

Ps. Radzio to prostak i ....

Jego zachowanie na koncercie u mnie w mieście dało dużo do myślenia. 

Zły przykład podałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No nie wiem, czy słabiutko, @Mała tak jak napisałaś powyżej to się piszę gdy już nie ma się argumentów w dyskusji.

Pokazałem Wam dwa przykłady skrajnej muzyki, ambitnej w stylu SAME SUKI i Disco Polo, którego nie słucham, nie ten klimat, było to puszczone żartem.

Wiem, że są gusta i guściki, jak w kolorach, projektach graficznych. Kłócę się w formie żartu tutaj. 
Słabe było porównanie do reprezentacji, dlatego uśmiałem się z argumentów Alicji, sorry Mała taki mamy klimat :beer: 

Elvis obrońco kobiet i istot "pokracznych", jeśli reprezentacja wygra mistrzostwa, w co wątpię to herosi reprezentacji będą w Polsce przywitani i uwielbiani niemal jak Bogowie :beer:

Ja tam się czaję na koncert tej grupy w Berlinie. To mój klimat i basta :P 
 


Woodstock proszę bardzo mogę jechać, całe życie Rock' N' Roll :D
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe Darku jest to że nie lubisz kogoś za to jak wygląda, ubiera się czy zachowuje. Nie jestem za tolerancją bez granic, lecz uważam, że trochę przesady jest w Waszej ocenie Michała. Gdyby był producentem dobrych przynęt to nawet o wywiad byś się pokusił?

Co do reprezentacji to nie ja wyskoczyłam z tym porównaniem ale trafione było w 10 ?

Niedoczekanie moje i Twoje żeby witać chłopaków jak bohaterów... a jesli tak się stanie to z Elvisem w pierwszym rzędzie staniemy ?

Jeśli dwa przykłady piosnek jakie przedstawiłeś Twoim zdaniem mają "jakiś" poziom to zacznę się Ciebie bać ?

Tekst o złamanej wędce miał raczej Ci uzmysłowić, że Tobie w łowieniu to nie przeszkodzi tak samo jak Michałowi złamany paznokieć w śpiewaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ehhh chodź na piwo - bo mnie nie przekonujesz ani w 1% w tym co napisałaś ( odpowiedź w stylu Twoim "słabe" ).

Muzyka została dobra także pod względem nazw i treści... Ale co ja się tam znam :P

Myślę jednak, że gdyby ten "Koczkodan" ( o to pasuję do niego lepiej) złamał paznokieć to jednak byłaby to tragedia narodowa. Uważam, że są naprawdę wybitni Geje muzycy, których szanuję i bardziej uzdolnieni muzycznie od niego. Dla mnie to beztalencie i bezguście. Sam pewnie bym śpiewał lepiej gdyby mnie wykastrowano :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudzisz Zgredzie☺

Jak chcesz disco polo na Eurowizji to połącz to z reprezentacją - chłopaki tekst już znają ?

Koniec tematu bo i tak się nie dogadamy uparty człowieczku ?

Wolę piwo z Tobą wypić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...