Skocz do zawartości

Ulubione wędzisko


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mini plus to świetny wybór. Zarówno 10,6 jak i 9,6 stóp
Miałem przyjemność przez chwilę się nimi pobawić i to niezwykłe że przy tak "delikatnych", a raczej czułych kijach jest taki zapas mocy. Prezes mojego koła rozdziewiczył jednego z nich sumem 120 cm na metodę i pellecie 8mm. Zresztą Grendziu o ile pamiętam to pokazywałem Ci je na Rybomanii. Z tym, że tyle co my kijków wtedy obejrzeliśmy to przez cały rok nie widziałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi rok łowię batem: Traper Power Stick Silver 500. Jestem bardzo z niego zadowolony, bo używałem go ponad 100 razy nad wodą, łowiąc tysiące ryb. Ciągle mi się podoba i ciągle jest sprawny. To jest dobry zakup, tym bardziej, że i moje dzieciaki lubią łowić tą wędką. :icon_arrow1:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Elvis napisał:

Zresztą Grendziu o ile pamiętam to pokazywałem Ci je na Rybomanii. Z tym, że tyle co my kijków wtedy obejrzeliśmy to przez cały rok nie widziałem.

Tam było tego tyle, że faktycznie mało co pamiętam :champagne-2010: Po takiej recenzji i słowach Stasia, będę się mocno zastanawiał nad nim...  A miała być tylko Daiwa... Jeno jak jeden Pan, będzie taki sam jak poprzednie lata.... to nie kupię i basta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam było tego tyle, że faktycznie mało co pamiętam :champagne-2010: Po takiej recenzji i słowach Stasia, będę się mocno zastanawiał nad nim...  A miała być tylko Daiwa... Jeno jak jeden Pan, będzie taki sam jak poprzednie lata.... to nie kupię i basta.

Najwyżej wyślesz mnie tak jak po podajniki do method pellet Preston
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, Elvis napisał:


Najwyżej wyślesz mnie tak jak po podajniki do method pellet Preston emoji16.png

To zbyt strategiczny zakup, dużo kasy do wydania, więc człowiek chce czuć się wyjątkowo i być zbajerowany, że dobrze wydał kasę... :P Innym pomysłem jest Matrix Legend, ale wszystko mi się psuję z FOXa więc sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery, to odradzam zakupy na Targach bo to jest zbyt drogie. I wiele lepsze ceny są poza targami. Najlepiej by było zakupić jeszcze w tym roku, bo po Nowym Roku ceny w górę tym bardziej że waluta też drożeje.
Po prostu zakup w D....lub G... i jak coś Ci nie podejdzie to odeślesz ponosząc tylko koszt wysyłki. Możesz w ten sposób sprawdzić oba kije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

do Rybomanii jeszcze sporo czasu, no chyba, że będzie jakaś super promo na ten kijek i wpadnie spora premia to wtedy się skuszę :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, stas1 napisał:

Grengziu Matrix,to już lepiej spherom sie przypatrz,

Miałem w ręcę i Spehre i Bomby, jakoś coś mi nie podleciało. A naprawdę chciałem spróbować Browningi. Najgorsze jest to, że mi się kurzy Drennan, którego nie mam gdzie wykorzystać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...