Skocz do zawartości

Daiwa Commercial Feeder


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Grendziu napisał:

A co mam napisać, żeś starszy, doświadczony i mam Ciebie słuchać następnym razem TATO:mauvaisepeche:

Zem starszy to dyskusji nie podlega:P . Doświadczony??? Opcjonalnie. :D Ale se posłodziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Elvis napisał:

Prędzej kupię Cuzo jak kosz.

No właśnie też się nad tym zastanawiałem co lepsze i nie ma odpowiedzi. Kosz jednak jest bardziej kompaktowy. Ma przegródki, szufladki, skrzynki. Fotel, jak fotel, ma oparcie. Jak ktoś łowi lekko, to Cuzo, jak potrzebuje kilku zestawów spławików do bata/tyczki, czy koszyków i innych akcesoriów i nie chce mieć tego porozwalanego po stanowisku to kosz.

Ja, jak jeżdżę z fotelem, to zawsze mam wszystko porozwalane jak gówno na polu. Z koszem jest porządek. Wszystko pod ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, Elvis napisał:

Nie nie kupiłem. I raczej nie kupię. Jest poza moim zasięgiem.

A co Ci nie pasuje w Tubertini?

Pamiętaj o mnie jakbyś chciał się jej pozbyć.

Raz na wodzie była, handlujemy? Od razu kupuję Commerciala wtedy :) Nic do niej w zasadzie nie mam, poza tym, że zasięg rzutu ma za mały..., a ja większość czasu spędzać będę nad Czarnym. Niestety muszę zrobić sobie "łowisko" daleko od brzegu i będzie leżeć Tubertini w pokrowcu... A sztywniejszy Commecial wydaję się idealnym rozwiązaniem do mojej strategii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Elvis napisał:

Pięknie to ująłeś Dominiku, tylko ja chyba lubię ten swój bałagan.

Co to za wędkowanie,jak sobie człowiek czegoś nie rozdepcze ,lub nie zniszczy. ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
17 minut temu, Elvis napisał:

Piątek dzisiaj !!!

Załóż wątek, zrób recenzję, daj opis parametrów i pomyślimy.

Sam myślę czy sprzedać czy nie... Ale jak pomyślę, że w to miejsce ma iść Commercial kosztem... To jestem na tak. Pytanie ile możesz dać ełraczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...