Skocz do zawartości

Kotwic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na rękach stać i czytać Za stary jestem
No to się jeb.... o około 8-10 lat
liczylem koniec 80 początek 90 
Mariusz, to dość odważna teza na tamte czasy. Ledwo wymyślono, a już ktoś podważył. U nas to dopiero nabiera rozpędu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, elvis napisał:
5 minut temu, MrProper napisał:
Na rękach stać i czytać emoji16.png Za stary jestem emoji3526.png
No to się jeb.... o około 8-10 lat
liczylem koniec 80 początek 90 

Mariusz, to dość odważna teza na tamte czasy. Ledwo wymyślono, a już ktoś podważył. U nas to dopiero nabiera rozpędu.

Odważna ? 

Daniel prawdziwa, nie chce strzelać datami bo nie pamietam, ale o proteinowych kulach słyszałem chyba jeszcze przed  ślubem - 87 rok bo pózniej czasu nie było.  A kulki które po raz pierwszy produkowaliśmy to jakoś w połowie lat 90 

Jaja i mleko w proszku, Wiec mniemam ze tam to już ładnych długich lat musiało działać.

To samo z metoda włosową było. Kartofel najczęściej,  przeszyty nićmi i zawieszany na haku 

 

Wiec tak trochę swoją  tezę podparłem  doswiadczeniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A zapomniałem [mention=4]elvis[/mention] Daniel
A popapy my robili w mikroweli, jeszcze nie wiedziałem ze będzie sie to pop ap nazywać
Po prostu,  kulka pływająca
To widzę że kolega mocno zaawansowany w temacie. Ja tylko teoretyk. Zanim zacząłem to skończyłem....
Chodzi za mną by wrócić do ziemniaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MrProper napisał:

Daniel prawdziwa, nie chce strzelać datami bo nie pamietam, ale o proteinowych kulach słyszałem chyba jeszcze przed  ślubem - 87 rok bo pózniej czasu nie było.  A kulki które po raz pierwszy produkowaliśmy to jakoś w połowie lat 90 

Ach te czasy, nigdy za nimi nie nadążysz.

Granulatem pstrągowym nęciłem w 92-93 roku, bo akurat wtedy miałem praktyki w ośrodkach pstrągowych. A wędkarze nawet na takie wynalazki nie zwracali uwagi. Teraz wśród wędkarzy.  panuje opinia, że jak granulat nie ma 155% najlepszego rybiego białka, to nie warto nawet zanęcić. :D 

Teraz tylko czekać na dumbelsy z UK, o zapachu "zajebi...stości" i smaku: endorfin. :D

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elvis napisał:

Chodzi za mną by wrócić do ziemniaka.

A będziesz używać całych czy krojonych? :P

Sorry, nie mogłem się powstrzymać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elvis napisał:

To widzę że kolega mocno zaawansowany w temacie. Ja tylko teoretyk. Zanim zacząłem to skończyłem....emoji6.pngemoji23.pngemoji1787.png
Chodzi za mną by wrócić do ziemniaka.

Daniel, ja nie ?? to mój kolega taki maniak wędkarstwa, Ja przy nim sie uczyłem nowości tylko, z nim wędrowałem z nim jeździliśmy odkrywać nowe łowiska, jemu pomagałem i razem żeśmy działali na stawie sekcyjnym. To dzięki niemu wystartowałem kilka razy w zawodach, ale jak już gdzieś pisałem wcześniej nie dla mnie ta forma wędkarstwa była, bo dla mnie wędkarstwo to relaks i jakaś tam forma wypoczynku.

Cos niecoś w głowie zostało  i tak sie wymądrzam ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kotwic napisał:

A będziesz używać całych czy krojonych? :P

Sorry, nie mogłem się powstrzymać. :D

Ja wykrajałem ????

Nawet specjalne łyżeczki o rożnej średnicydo wykrajania  w Hucie lutowalem ?

A co jak iść z postępem to iść na całego - nie to co dziś  jak konopia jest zielona to zepsuta ?????

Sorki tez nie mogłem sie powstrzymać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...