Skocz do zawartości

Wędkarstwo surfcastingowe - z plaży znaczy się..


andrzej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 minutę temu, Linek727 napisał:

Moja wiedza o kołowrotkach przykucnęła obok Prexera 1102 :mauvaisepeche:

Wspominam i to zacnie, najwyższa półka na którą swego czasu było mnie stać :) a komfort nieziemski na tamte czasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Linek727 napisał:

Hotpoint szukaj Prexera! :bitch_please-min:

Oooo, może i bym znalazł u Ojca nad jeziorem gdzieś w kącie leży od ponad 20lat nieużywany, jeśli pił na bieżąco i myszami nie śmierdzi jako to @ArekH mówi, to może by się nadał.
Jeno 1250zł za sztukę, cena jak dla Ciebie, bez negocjacji, wyjątkowa :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na półce 2 nowe sztuki Fin Nor Sportfisher Bait Teaser 80, więc chyba nimi się to skończy. Pewnie rzuty będą trochę krótsze, bo nie jest to typowy long cast ( szpula ma 28 mm wysokości ), ale na te kilka dni w roku wystarczą. 

41ygxR34ErL._AC_SY400_.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Hotpoint napisał:

Mam na półce 2 nowe sztuki Fin Nor Sportfisher Bait Teaser 80, więc chyba nimi się to skończy. Pewnie rzuty będą trochę krótsze, bo nie jest to typowy long cast ( szpula ma 28 mm wysokości ), ale na te kilka dni w roku wystarczą. 

 

To te z przekładnią ameliniową? :P Ciekawe co jeszcze masz poukrywane? Pewnie jeszcze masz tam tych z Roswell :D

Zabezpiecz je przed solą tak jak Ci kiedyś pisałem.

 

Co do Prexera to w USA łowią na takie kolowrotki i nie narzekają.

attachment.php?attachmentid=58069&stc=1&

Edytowane przez NPC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Hotpoint napisał:

@NPC mówisz o tym ?

I do pełna :grin-min:

ŁT43-01.jpg

Ten smar jest za rzadki! Trzeba gęściejszy bo ten to się leje jak woda po parówkach, a i wtedy będzie jak złoto na kanapkę jak zgłodniejesz :P Tylko uważaj bo to ma więcej kalorii jak cukier 0% :D

I bez mi tu marketingowego bełkotu w stylu jak na obrazku. Mnie tania reklamą nie przekonasz, że czarne jest czarne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...