Skocz do zawartości

Wędkarstwo surfcastingowe - z plaży znaczy się..


andrzej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ArekH napisał:

A widzisz. To nic z roboty. Doswiadczenia, kilku sezonów z forów. :champagne-2010:Nie mam w zwyczaju, znosić pracy do domu. Nie umiem oduczyć tego żony. 

Ty mi młody tu nie mięknij tylko pisz jak nawalałeś surfcastem :39icon:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hotpoint napisał:

tylko pisz jak nawalałeś surfcastem :39icon:

Ox. łapię aluzję. :champagne-2010: Surfkastem nawalam po kiszonej kapuście i mleku!  Już robię "siatafakap";)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ArekH napisał:

Ox. łapię aluzję. :champagne-2010: Surfkastem nawalam po kiszonej kapuście i mleku!  Już robię "siatafakap";)

Widać, że młody bo jeszcze żołądek i jelita bez odpowiedniej flory bakteryjnej. Zje normalne jedzenie i ma problemy. 

Oj ta dzisiejsza młodzież.

 

Beton jak chcesz podpórki to popatrz też na te używane przy połowie w rzekach, karpiowe z możliwością ustawienia pionowego np. Korum czy Prologic.

Jak masz piaszczystą plażę to też można użyć rury PCV czy PVC - jak zwał tak zwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodszy betonowy... czytamy jeszcze raz.

Stojak już jest.

Mam tripoda karpiowego, ale byłby za niski i trzeba by cudować, żeby może było dobrze, a tak mam spokój. Shakespeare  salt beach rest ma dobre recenzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Hotpoint napisał:

Młodszy betonowy... czytamy jeszcze raz.

Stojak już jest.

 

Awans dostałem? O kurde trzeba będzie opić :P 

No to po szklanie wapnia i jedziemy Panie majster z tym laniem betonu. Na zagrychę chlorek wapnia i jazda! :D

 

Mój błąd niedawno wstałem i takie tam.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel, który łowi z plaży mówił mi, że lepiej mieć rury czy podpórki z kątownika, bo można sobie je rozstawać w pewnej odległości od siebie i obłowić większy kawałek wody. Niestety działa to tylko ( jak wspomniałeś ) na piaszczystym brzegu. Dlatego postawiłem na rozwiązanie, które działa wszędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
29 minut temu, Hotpoint napisał:

Kumpel, który łowi z plaży mówił mi, że lepiej mieć rury czy podpórki z kątownika, bo można sobie je rozstawać w pewnej odległości od siebie i obłowić większy kawałek wody. Niestety działa to tylko ( jak wspomniałeś ) na piaszczystym brzegu. Dlatego postawiłem na rozwiązanie, które działa wszędzie :)

Łysol nie gadaj szyfrem, że jesteś 77???

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grendziu napisał:

Łysol nie gadaj szyfrem, że jesteś 77???

Staram się oficjalnie nie przyznawać, że jesteśmy z tego samego rocznika, żeby nas nie łączyli w jakikolwiek sposób, bo wiesz ja "genialny twórca o bezkresnym umyśle", który wiecznie działa i tworzy :39icon:

... A Ty.... wiecznie na diecie :39icon:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, NPC napisał:

Może wrócić do tematu? 

Tak by było najlepiej ;)

Przyznam, że zainwestowałem w surfcasta po ostatniej duńskiej wyprawie, gdzie morze miałem 200 od siebie, a na ryby musiałem jeździć 6 km do portu. 

Mobilna podpórka odpada na starcie, bo ile można stać, a ja nie robię 2 h wypadów, więc nie chce się wykończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...