Skocz do zawartości

Wędkarstwo surfcastingowe - z plaży znaczy się..


andrzej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję zakup kija surfcastingowego. Mam kilka na oku. Miedzy innymi takie

http://allegro.pl/daiwa-sensor-surf-4-20m-100-250g-i6672822594.html

http://allegro.pl/wedka-plazowa-jaxon-silver-shadow-surf-4-20m-200g-i6639534659.html

http://allegro.pl/plazowka-cormoran-seacor-s-cast-surf-450-100-200g-i6309268802.html

Lepsze będą trójskładowe czy teleskopowe? Czy macie jakieś inne propozycje. Czy macie jakieś doświadczenie w wiązaniu zestawów końcowych,jaka żyłka ,haki itp. Lepiej wiązać czy kupić gotowe przypony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Trochę minęło od ostatniego postu ;)

Łowi ktoś surfcastem?

Jak wyniki?

Znajomy z racji posiadania teściów w Ustce czasem łowi, ale wyniki nie powalają, żeby nie powiedzieć, że są nędzne.

Chciałem spróbować, ale jechać 170 km, żeby może złowić kilogramowego leszcza skutecznie studzi mój zapał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
35 minut temu, Hotpoint napisał:

Trochę minęło od ostatniego postu ;)

Łowi ktoś surfcastem?

Jak wyniki?

Znajomy z racji posiadania teściów w Ustce czasem łowi, ale wyniki nie powalają, żeby nie powiedzieć, że są nędzne.

Chciałem spróbować, ale jechać 170 km, żeby może złowić kilogramowego leszcza skutecznie studzi mój zapał.

Nie masz bliżej do Dziwnowa? Jak nie idzie to wchodzisz w rzekę Dziwną i łowisz w zalewie kamieńskim lub w morzu :P

A i miętusami ponoć tam zarybiają :P A na wyspie Chrząszczewskiej jest agroturystyka z dojściem do wody, a w samym Kamieniu slip, więc jak nie idzie Surfem to zobacz ile masz możliwości "odławiania" ryb :221_see_no_evil:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
21 minut temu, Hotpoint napisał:

Surfcast w zalewie?

Panie daj pan spokój.

Tylko w morzu się liczy.

Dziwnów, Dziwnówek no przecież tam jest też morze:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pierwszy krok zrobiony.

2 Okumy Trio Rex 450 100-200 g kupione.

Mam nadzieję, że S Bull's Eye 5080 da radę i nie bede musiał inwestować w wieksze kołowrotki. Ewentualnie podepnę S Baitrunnera D 6000.

 

20200124_072326.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Hotpoint napisał:

Pierwszy krok zrobiony.

2 Okumy Trio Rex 450 100-200 g kupione.

Mam nadzieję, że S Bull's Eye 5080 da radę i nie bede musiał inwestować w wieksze kołowrotki. Ewentualnie podepnę S Baitrunnera D 6000.

 

20200124_072326.jpg

Bambusowa wędka, taki old school :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się przybieram do łowienia z plaży od kilku lat. Kiedyś nawet strugałem pawiana z feederem do 150 CW, właziłem do pasa do wody i ognia w morze ciężarkiem 100 g, ale była taka fala że zanim wylazłem z wody to mnie ciężarek wyprzedzał.:o:D Nawet z bocznym trokiem łaziłem trochę, ale oprócz glonów nic się nie trafiło.

DSCF8925.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...