Skocz do zawartości

Nasze błędy wędkarskie nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Temat rzeka i mam nadzieję, że się do niego przyłączycie. Ponoć człowiek całe życie uczy się na błędach, więc może pouczymy się razem?

Odpowiedni dobór strategii, dobór miejsca gdzie ryby się znajdują, ilość zanęty - dobór sprzętu, czyż to nie elektryzuję Nas najbardziej nad wodą? Jakoś nie umiem stękać, że ryb nie ma, tylko sam zawsze zastanawiam się co robię źle i co mógłbym polepszyć?

1. Dzisiaj na zasiadce nie miałem brań ponownie na dumbbellsy, może i mój błąd, bo łowiłem moim systemikiem koszyczkowym, a obiecałem woreczki PVA z hybrydusami FOXa. Do poprawki.
2.Błędem było też to, że za późno zameldowałem się na łowisku, ale jest tak cholernie zimno, że jutro też wstaje później.
3. Brak szmat do czyszczenia rąk, za to zabrałem chyba z 4 pary rękawiczek :P
4. Lenistwo, czyli o mały włos straciłbym większego leszcza, bo nie chciało mi się rozkładać podbieraka.
5. Za wysoko podniesione wędki w stosunku do wody, dopóki będę łowił z ławki, to tak to niestety będzie wyglądało - bardzo słąbo widać w ten sposób brania.
6. Zabrałem zanęte do domu i na dziurze w lesie siup i się rozsypała. Szybka reakcja, ręczny i robaczki nie zdążyły się rozejść po aucie na szczęście :lapeche:7. Wydaje mi się, że łowię za grubo (żyłka), ale kurcze wolę 2 leszcze ponad kg, niż 100 niewymiarowych :beer-chugger:
8. Wydaje mi się, że zbyt rzadko przerzucam zestawy.

Jak widać, aby zostać mistrzem polowania wiele trzeba w sobie jeszcze zmienić:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wolno mi się odnieść?

1- Nie koniecznie. Może to w tym dniu nie była ta przynęta.

2-Też bym się nie zgodził. To chyba jeszcze nie pora na brania o świcie.

3-Fakt to błąd. Ja już teraz wożę chć 1 stary ręcznik w bagażniku na takie wypadki.

4- To już prawda,nie ma wytłumaczenia na ten błąd.

5-Na wodzie stojącej jak się ma odpowiednie podpory szczytówki niemal dotykać powinny wody,jak dla mnie.

6-Już na łowisku przesypuję do reklamówki na czas transportu i mrożenia.

7- Tu nie zabieram głosu.

8-Myślę że o tej porze,po wcześniejszym zanęceniu i przy słabych braniach, ok pół godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dzisiejsze błędy do poprawki:

Rozkojarzenie i czasami zbyt szybkie cięcia. Reszta ujdzie w toku, bo generalnie wszystko wychodziło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, andrzej napisał:

Kolejny - nie żreć snikersów!

Ze Snickersem w paszczy wytargałem rekord dnia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...