Skocz do zawartości

elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Z koszyków brakuję mnie tylko 10/15g do metody i plus 60g na rzeki do klasyka. A tak to koniec w tym roku. Choc kazdy chwali te Windowy...Też mam posegregowane jakby co? brak fotek niestety z segrwgacji:D

20190227_161753.jpg

20190207_161123.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z koszyków brakuję mnie tylko 10/15g do metody i plus 60g na rzeki do klasyka. A tak to koniec w tym roku. Choc kazdy chwali te Windowy...Też mam posegregowane jakby co brak fotek niestety z segrwgacji
20190227_161753.jpg.eac89550ea6b19501bcf7a4548f4ea9e.jpg
20190207_161123.jpg.ff2744101f9207d43f7a1c6f489f0d31.jpg
Te dystansowe Guru fajnie są. Muszę kupić podobne tylko z siatki metalowej.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Przed chwilą, Hotpoint napisał:

@Semi@ArekH jak Wam się sprawują chinole Zhibo?

W sumie nieźle, ale jak dla mnie to są trochę za duże. Do nęcenia wstępnego je używam, podaję kilka sztuk z grubszym towarem i przechodzę na mniejsze druciaki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.03.2019 o 15:49, Grendziu napisał:

Z koszyków brakuję mnie tylko 10/15g do metody i plus 60g na rzeki do klasyka. A tak to koniec w tym roku. Choc kazdy chwali te Windowy...Też mam posegregowane jakby co? brak fotek niestety z segrwgacji:D

20190227_161753.jpg

20190207_161123.jpg

Normalnie, sklep. Ja jestem przy Tobie cieniutki detalista :beer1:, chociaż mam te koszyki, no ale nie w takiej gamie :D

Te dzwoneczki z Matrixa są super do punktowego podawania gnoju, czyli joka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Linek727 napisał:

 

Te dzwoneczki z Matrixa są super do punktowego podawania gnoju, czyli joka.

 

Nie kupiły mnie jakoś, a o tym nie pomyślałem ?

Na dystans tylko Windowy, bo przekraczają granice innych, tylko czemu się plątają non stop? Coś robie źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiły mnie jakoś, a o tym nie pomyślałem
Na dystans tylko Windowy, bo przekraczają granice innych, tylko czemu się plątają non stop? Coś robie źle
Powodów jest kilka. Po pierwsze pokaż zestaw. Po drugie być może źle zarzucasz zestaw, a właściwie to źle go hamujesz. Po trzecie splątania mogą powstawać podczas zwijania.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, elvis napisał:
30 minut temu, Grendziu napisał:
Nie kupiły mnie jakoś, a o tym nie pomyślałem emoji6.png
Na dystans tylko Windowy, bo przekraczają granice innych, tylko czemu się plątają non stop? Coś robie źleemoji52.png

Powodów jest kilka. Po pierwsze pokaż zestaw. Po drugie być może źle zarzucasz zestaw, a właściwie to źle go hamujesz. Po trzecie splątania mogą powstawać podczas zwijania.

Wstawałem podczas rzutów, robiłem to jak... Misie na filmach, zestawy to skretka i feeder link, pater noster ze skretka i inne, nic nie funkcjonconowało na dystansie, też mi się wydaje że to trzecie czyli coś podczas zwijania, ewentualnie zrypana żyłka jako przypon strzałowy i sto różnych rzeczy... 

Jestem zły na maksa na to, bo tak nigdy nie miałem, przez to w sumie poległem wcześniej niż chciałem.... 

IMG_20191213_123809.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawałem podczas rzutów, robiłem to jak... Misie na filmach, zestawy to skretka i feeder link, pater noster ze skretka i inne, nic nie funkcjonconowało na dystansie, też mi się wydaje że to trzecie czyli coś podczas zwijania, ewentualnie zrypana żyłka jako przypon strzałowy i sto różnych rzeczy... 
Jestem zły na maksa na to, bo tak nigdy nie miałem, przez to w sumie poległem wcześniej niż chciałem.... 
IMG_20191213_123809.jpg.8a2801c9c3d76a61c41edbdc827f8348.jpg
Źle zrobiony zestaw.
No i przede wszystkim masz źle założone robaki!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, elvis napisał:

Źle zrobiony zestaw.
No i przede wszystkim masz źle założone robaki!

To był 10ty zestaw na odchodne gdzie nie miałem już palców i mi się nie chciało. 

Proszę o przykłady :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...