Skocz do zawartości

elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Hotpoint napisał:

@Semi@ArekH jak Wam się sprawują chinole Zhibo?

Powiem tak. Wielkość mi nie przeszkadza, wchodzi dużo towaru i np. na nocne Leszcze jest to ok. Ale mam wrażenie, że w czystej wodzie ryba na nie reaguje strachliwie, no jak by było mniej brań. Inna rzecz że są bardzo podatne na prąd wody. Koszyki metalowe można założyć lżejsze a i tak stabilniej trzymają się dna. Rzuca się nimi dobrze, nie zauważyłem problemów, ale na dużych odległościach nie wędkuję. Używam ich tak jak @Semi wstępne karmienie i na spokojnej wodzie łowienie nocne. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • Administrator
26 minut temu, Semi napisał:

Znalazłem w Perfekcie znów jakieś cudaki z wymiennymi obciążeniami i wyjmowanym dnem, cena za 4 sztuki.

https://allegro.pl/oferta/falcon-magic-feeder-2-in-1-10-20-30-40-gr-set-7922193046

Miałem kiedyś w ręce  Falcony, czy ten model nie pamiętam, nie przekonało mnie jakoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś na mnie nigdy wrażenia nie robiły koszyczki z wymiennym obciążeniem, przecież sama wymiana koszyczka to chwila, a jak coś ma wymienne części, to przy przeciążeniach przy zarzutach zawsze prędzej czy później będzie coś się luzować.

Kilka miesięcy temu wymyśliłem koszyczki "long distance", które trochę już testowałem, czekam do wiosny na kolejne testy i wrzucę filmik, bo to będzie mega prosty, tani i zajebisty temat :champagne-2010:

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dokładnie, dzisiaj każdy ma w swoim arsenale tyle koszyczków, że szybciej wymienić na nowy niż zmieniać obciążenie. 

A jedyne, które same łapią to windowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dzisiaj każdy ma w swoim arsenale tyle koszyczków, że szybciej wymienić na nowy niż zmieniać obciążenie. 
A jedyne, które same łapią to windowy
Kiepskie są te koszyki. Za rok prawie nikt o nich nie będzie pamiętał, a ci co będą nie będą ich używali.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...