Skocz do zawartości

Bat 8m


andrzej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ten z pierwszego linku, tego drugiego nie znam osobiscie za ta kase co wołaja szukałbym używki cos z colmica , mavera

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Jak masz 7 vde tx to 8 tez jest dostepna :-D

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wrócę do tematu.  Ósemka potrzebna mi na już. Zielsko na moim łowisku poszło już tak daleko, że nie mam już możliwości łowienia 7m. Obecnie korzystam z Sensasa Bullet 7m i bez problemu daje sobie radę z linami do 2kg. (bez amortyzatora). Z Bulleta 8m muszę zapłacić 1tys.PLN, ale to w mojej ocenie za dużo.  Znajomy mi polecał Mikado Turnament, ale boję się, że mocniejszego holu nie wytrzyma, podobnie jak VDE TX800. Fiume Everest jest praktycznie nie do dostania - a to też mocny bat.  Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Andrzeju to raczej Ty tu jesteś specem od batów. Ja nawet nie śmiem doradzać w tej kwestii. A tak swoją drogą to ósemka to już kawał kija i czy nie lepsza będzie bolonka. Dla mnie siódemka jest już dość ciężka. Może dlatego, że na bata łowię głównie na zawodach i na przedwiośniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędka bat Mistrall Competition Aqua Pole 8m / 10-30g / 366g !!! / Japan  kolega ma  i użyczał Mi jak dla mnie miazga . 500zł noffkA.

http://allegro.pl/bat-wedka-mistrall-competition-aqua-pole-8-m-800cm-i6048412095.html 496 ZŁOTYCH DO TEGO PRZESYŁKA fREE GRATIS DO WYBORU 

1.   Elektryczny sygnalizator brań Jaxon AJ- SYX007

2.   Waga Jaxon AK-WA190

3.   Latarka Jaxon AJ-LAR022

4.   Latarka Jaxon AJ-LAR020

5.   Portfel na przypony Jaxon AK-DR005

6.   Kubek termiczny Jaxon 400 ml AK-TE602

7.   Proca Jaxon AC-4673

8.   Sztyca Jaxon PL-AF230 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędka bat Mistrall Competition Aqua Pole 8m / 10-30g / 366g !!! / Japan  kolega ma  i użyczał Mi jak dla mnie miazga . 500zł noffkA.

http://allegro.pl/bat-wedka-mistrall-competition-aqua-pole-8-m-800cm-i6048412095.html 496 ZŁOTYCH DO TEGO PRZESYŁKA fREE GRATIS DO WYBORU 

1.   Elektryczny sygnalizator brań Jaxon AJ- SYX007

2.   Waga Jaxon AK-WA190

3.   Latarka Jaxon AJ-LAR022

4.   Latarka Jaxon AJ-LAR020

5.   Portfel na przypony Jaxon AK-DR005

6.   Kubek termiczny Jaxon 400 ml AK-TE602

7.   Proca Jaxon AC-4673

8.   Sztyca Jaxon PL-AF230 .

Aqua, to świetna lekka wędka, tylko tu raczej chodzi o coś mocniejszego. Ta mogłaby być zbyt delikatna. Swego czasu trochę chorowałem na Aqua. Andrzej wspomniał o linach 2 kg i zaroślach, a to już wyzwanie nie tylko dla wędkarza ale i dla sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, andrzej napisał:

@Elvis ta Aqua nie dałaby rady? - sam sobie odpowiem - nie da rady - to wklejka.

Wydaje mi się, że możesz mieć rację.
Nie mam co prawda bezpośredniego porównania, bo nie używałem tak długich batów (moje miały zawsze długość 5 m, tyko czasem pożyczone były dłuższe), no i wszystkie moje baty były pustościenne, bez wklejek.

Ale nawet najnowszy i najdelikatniejszy mój kijek (opisany w recenzji Traper Silver Pole 500) bardzo ładnie pracował przy ostatnim leszczu około 1 kg, co wskazuje, że i większą rybę mogę kontrolować.

Oczywiście dłuższy kij i liny w zaroślach to trudniejsze wyzwanie, ale wydaje mi się, że pustościenny kijek lepiej to zniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.06.2016 o 17:01, andrzej napisał:

@Elvis ta Aqua nie dałaby rady? - sam sobie odpowiem - nie da rady - to wklejka.

Andrzeju, nie eliminowałbym wklejki z urzędu. Zobacz na kije Sandaczowe, choć nie spinninguję, to też wklejki, a niezłe sztuki znoszą. Szczytówka i tak ułoży się liniowo. Liczy się moc i elastyczność blanku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Zagadam, niech stracę...

Zima nadchodzi, a to oznacza, że czas wyciągnąć zimowe wędki :39icon:

To ten okres, gdy uwielbiam łowić płocie batem.

7 m jest poręczniejszy, ale i 8 m daje się sprawnie operować. Najlepiej postawić spławik na krawędzi lodu, ale nie zawsze się to udaje ;)

W ten sezon w końcu odpalę wersję 9 m, która czeka na debiut od stycznia.

Tak, tak. Jestem fanem Jaxona jeśli chodzi o baty.

:grin-min: mam nadzieję, że przez to nie usuniecie mnie z forum.

received_1205069602910965.jpeg

received_278803959460167.jpeg

20191128_180015.jpg

received_1199363763481549.jpeg

received_2234197966875541.jpeg

Edytowane przez Hotpoint
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...