Skocz do zawartości

Kupię spinning do 2,7m max 10g do 500zł


mav3rick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też przymierzam się do podobnego kija, może trochę "cięższy" do 14g , wklejankę już mam.Przymierzam się do czegoś o szybszej akcji + żyłka lub plecionka i przypon z żyłki.Wklejka osobiście pasuje mi pod gumy, obrotówki i woblery wolę na "elektrycznym" kiju.Grendziu użyczył mi swojego PezonaMichella na próbę, jest taki jaki mi pasuje poza długością - nie ma nawet dwóch metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Łekoń Pasiasty napisał:

Grendziu użyczył mi swojego Pezona Michella na próbę, jest taki jaki mi pasuje poza długością - nie ma nawet dwóch metrów.

Bo może ów stwór przyrównywał kijaszek do wzrostu swego? :D:icon_arrow1:

A na poważnie, miałem kilka kijaszków spinningowych, uważam, że przyjemna i użyteczna długość to 2,1-2,4 m. Bo to dość uniwersalne rozwiązanie.

Kiedyś miałem kijek o długości 2,7 m i nie wszędzie dało się łowić, niskie drzewa, krzaki były przeszkodą, choć długość była pozytywem, gdy trzeba było łowić za pasem roślinności.

Trochę poza tematem, ale mam nadzieję, że autor wybaczy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę swoje braki kijem nadrabiać dla lepszego samopoczucia :D

A na poważnie tak samo myślałem o długości dopóki nie zacząłem używać 2.7m, teraz krótszego nie chcę.

Dzisiaj zakupiłem kij Kongera z serii World Champion. Dziękuję kolego@ArekH za linki przydały się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, Kotwic napisał:

Bo może ów stwór przyrównywał kijaszek do wzrostu swego? :D:icon_arrow1:

 

Tego stwora kupiłem na łódź, na sadaczowanie, a Miłosz przymierzył się z kijkiem na rzece, więc mniej więcej spodziewałem się takiej odpowiedzi.

 

 

2 minuty temu, mav3rick napisał:

Muszę swoje braki kijem nadrabiać dla lepszego samopoczucia :D

A na poważnie ak samo myślałem o długości dopóki nie zacząłem używać 2.7m, teraz krótsze go nie chcę.

Dzisiaj zakupiłem kij Kongera z serii World Champion. Dziękuję kolego@ArekH za linki przydały się.

Widzę, że kolega @mav3rick to kolejny maniak zakupowy :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam od razu maniaktylko muszę zadbać o to by moja druga połowa wyciągu z konta nie widziała xD internet to jednak zgubna rzecz hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...