Skocz do zawartości

Mariusz Z LIVE


Ania Pasierbek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

P.S Konto jest moje ☺ tylko pierwsze logowanie poszło przez konto fb kobitki... i niech tak zostanie ? To moja połowa a rybki i tak wiadomo kto łowi ? Połamańska :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta lepsza  :)

tamten sezon u mnie gorzej z łopatami remont zrobił swoje tylko dwie czwóreczki ,ale w tym roku już na wodzie spokój będziem polować

 

Edytowane przez stas1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 minut temu, Elvis napisał:

Oooo ja nie mogę. emoji15.png

Ale łopaty....

Sory Grendziu, ale jeśli bym miał zmieniać miejsce zamieszkania to raczej na Wrocław, a nie Poznań.

Gratki

@Elvis Pffff :P U nas są podobne łopaty, tylko człowiek tyle czasu nie ma na rybki aby łazikować w nocy :) Gdybym mieszkał tak jak Mariusz, że z okna widzę wodę to pewnie też bym wbijał na miejscówkę często.

Osobiście gdybym miał zmieniać miejsce zamieszkania na duże miasto to korci mnie Szczecin i dolna Odra lub Trójmiasto. Wrocław też jest fajny, aby nie było :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, Elvis napisał:

Widzisz Stasiu, a ja mam do swojej dyspozycji piękną, dużą Wisłę tylko szkoda, że trochę bezrybną.

Wisłą bezrybna, a to nowość :beer1:Coś tam w niej pływa jeszcze kolego, widziałem w Toruniu spławy boleni latem i to dość dużo. Nie wiem jak to wygląda w Wawie ale rybki w rzekach jakoś migrują przecież :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2016 o 13:56, Ania Pasierbek napisał:

Witam Panowie i Panie B|

Swoje marcowe wyprawy poświęciłem leszczom. Nie chodziło mi o ilość, a o wielkość :39icon:Prosty grunt z wielką rosówką, bez nęcenia i efekty były...  Nie wabiłem ryb, poprostu wiem gdzie one się znajdują na przedwiośniu i co lubią jeść :D 8 łopat od 1.9kg do 4.11kg!! W tym dwie czwórki! O to chodziło ☺ 

Połamania ?

IMG_20160327_002541.jpg

FB_IMG_1459034271601.jpg

IMG_20160327_003042.jpg

FB_IMG_1459251764066.jpg

FB_IMG_1459251752771.jpg

FB_IMG_1459251736560.jpg

FB_IMG_1459251799148.jpg

FB_IMG_1459251783561.jpg

IMG_20160327_003351.jpg

Chylę czoła! I czuję się niezmiernie malutki! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
32 minuty temu, ArekH napisał:

Chylę czoła! I czuję się niezmiernie malutki! :(

Weź SNICKERSA będziesz WIELKI!!!! :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...