Skocz do zawartości

Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

Nie wiem. Może z racji wieku mnie tu tolerują?? :$

W depresję popadłeś Synku, pogłaskać?

My tu gadu gadu, w gościnnym wątku, łowca łowi a my pierdu pierdu... Arek jeśli tak bardzo boisz się jezior to przyjadę do Ciebie, no problem, pokażesz mi gdzie raki na Odrze zimują :mauvaisepeche:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś mojemu młodszemu przyjacielowi się pokiełbasiło! Brak mi wprawy ostatnio na wodzie stojącej? Tak! Boję się? Czego? To woda. Rządzi się pewnymi prawami! Na pewno potrzeba mi więcej czasu by znaleźć jakiś sens w połowie! Pewnie nie wiele więcej niż tobie Darku,na moich łowiskach!  Więc proszę nie robić sobie za wiele zlewki z mojego  wędkarskiego  Ego! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, ArekH napisał:

Chyba coś mojemu młodszemu przyjacielowi się pokiełbasiło! Brak mi wprawy ostatnio na wodzie stojącej? Tak! Boję się? Czego? To woda. Rządzi się pewnymi prawami! Na pewno potrzeba mi więcej czasu by znaleźć jakiś sens w połowie! Pewnie nie wiele więcej niż tobie Darku,na moich łowiskach!  Więc proszę nie robić sobie za wiele zlewki z mojego  wędkarskiego  Ego! ;)

Ja lubię się z Tobą wyzywać, przekomarzać, dobrze wiesz o tym. Pewnie jak pojedziemy nad wodę to nawet wędek nie rozłożę. No jak wtedy nie wygrasz to ja już sam nie wiem :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wędek nie rozłożysz? To do Pyrlandii pieszo będziesz dymał. Tak może być w pierwszym dniu. Ale później? Trzeba powędkować kochany! Odra nie toleruje lenistwa. Pierwsza wyprawa musi być efektywna. To ja mogę przegrać. Ty jako świeżak musisz połowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, ArekH napisał:

Jak wędek nie rozłożysz? To do Pyrlandii pieszo będziesz dymał. Tak może być w pierwszym dniu. Ale później? Trzeba powędkować kochany! Odra nie toleruje lenistwa. Pierwsza wyprawa musi być efektywna. To ja mogę przegrać. Ty jako świeżak musisz połowić.

Wierzysz w to, że jak pojadę 200km nad wodę na np 2 noce to wędki nie rozłożę ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, ArekH napisał:

Ty już po drodze te kijki będziesz rozkładał. ;)

Nawet nie wiesz, że jak se wbiję w głowę zasiadkę na 1/2/3 noce jak się trzęsę przed rozłożeniem  i uszykowaniem wszystkiego, potem mam  luz do końca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ArekH napisał:

Ty już po drodze te kijki będziesz rozkładał. ;)

A jak dojedziesz? To będę wisiał nad tobą i marudził. Rzucaj tu. A na Ch..j ta przynęta? Weź Tą! Nie rób mi obciachu! I nie pyskuj do starszego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

A jak dojedziesz? To będę wisiał nad tobą i marudził. Rzucaj tu. A na Ch..j ta przynęta? Weź Tą! Nie rób mi obciachu! I nie pyskuj do starszego!

To weź koło ratunkowe sobie bo się zmoczysz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...