Skocz do zawartości

Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, ArekH napisał:

Ty mu tam obórkę z Kozami szykuj. Bo to Pyra nadęta ma się za cokolwiek. ;) Jak z rana bobki będzie zmywał? To i na ziemię zejdzie! :P

Kozy (Cobitis taenia) są pod ochroną i łapy wasze precz od tych rybek. ;)

Jak wam czułości zabraknie po tych szalonych łowach, to możecie się jazgarzami nacierać. :D
Zabawną dysputę rozpoczęliście, aż ciężko przewidzieć wyniki łowieckie. :beer1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 godzin temu, mav3rick napisał:

Ciekawe co Kozy na to... :D

Uwierz mi, że kozy nie były mi wtedy w głowie. A działo się, działo. Jak to na stodołę przystało :D

Pamiętam nawet tekst z tamtej imprezy: "Ryba jest? Ryba jest, ale Mamby nie ma :P" zrozumieją tylko wtajemniczeni :beer-chugger:

A ten Zgred gorzowski na końcu musiał przysmucić. Ziemia za mała, w Warcie nie bierooo, a idź Pan łów na Księżyc czy innego Marsa, może łatwiej będzie:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W stodole to ja bardzo grzeczny byłem, co zaowocowało później i zamieniło się w....

 A bohaterowie, to wiesz jak z nimi, razem z Arkiem polegli w przedbiegach :) Kozak boi się tych jezior i piszczy tylko o krąpiach na Odrze, a jak coś, to zasłania się wiekiem:icon_arrow1:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@ArekH a może masz wolną sobotę i niedzielę? Proponuję kompromis na początek. Wyjazd do Wałcza, na nockę, na dzikie łowisko karpiowe 4,5ha staw gdzie prawie nikt nie łowi.

Do Wałcza mam około 100km Ty z Gorzowa tyle samo, byłaby okazja przetestować te wszystkie "method feederowanie" :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

Ej! No o.Ok... nie strasz przyjaciela?? Aż tak podle?

Kuśtykamna maksa i nogi nie mogę wyprostować i napier... >:( :5678fa6971a37_tw_cry:

Rano, jak się doczłapie do auta to pierdziele jadę na te ryby i basta, jak nie dam rady zejść po schodach jadę do szpitala!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...