Skocz do zawartości

Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

qwa wujek google mówi, że zerwałem lub naderwałem więzadło krzyżowe tylne :( ja pierdziele to jest pół roku jak nie więcej przerwy w graniu lub koniec mojej kariery :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Grendziu napisał:

qwa wujek google mówi, że zerwałem lub naderwałem więzadło krzyżowe tylne :( ja pierdziele to jest pół roku jak nie więcej przerwy w graniu lub koniec mojej kariery :(

Nie no?? To świetny powód by udawać że wszystko jest miodzio i zlać medyka. Jak jutro nie będziesz w przychodni? To nie chcę cię znać! Nie lubię kozaków! Pochodzę z kresów wschodnich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, ArekH napisał:

Nie no?? To świetny powód by udawać że wszystko jest miodzio i zlać medyka. Jak jutro nie będziesz w przychodni? To nie chcę cię znać! Nie lubię kozaków! Pochodzę z kresów wschodnich.

Nie chodzi o kozakowanie mistrzu, tylko raczej o bojaźń, już mnie raz tak poskładali w życiu, że 7 razy poprawiali przez 3 lata i nie złożyli nigdy lepiej do końca :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, ArekH napisał:

Rozumiem! Nie potrafię nic powiedzieć więcej. Ale sam sobie nie poradzisz!

Całe auto załadowane na maksa z robalami włącznie czeka na wyjazd... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

Robaki ci nie pomogą na nogi! Darek! Nie rób ściem! Rozważ system wartości! 

Najważniejszym w życiu jest być nad wodą, a nie w szpitalu .... Za dużo...:beer-chugger: Rano pewnie wygra rozsądek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby! Bo jak znajdę nr. Do starszego Grendy? To się nie ogarniesz! To tak samo jak byś ty do starego Haka Zapodał. Mimo że ma 50 tkę miał bym przeprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, ArekH napisał:

Oby! Bo jak znajdę nr. Do starszego Grendy? To się nie ogarniesz! To tak samo jak byś ty do starego Haka Zapodał. Mimo że ma 50 tkę miał bym przeprawę.

Nie rozmawiamy ze sobą od Wielkiego Piątku, prawie byśmy się ..... w lesie.

Przenoszę nas do naszego wątku.

Już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciężki temat. Popatrz od wędkowania na sprawy rodziny! Ja sam mam mieszane relacje ze starym. To nie sprawa na stronę . Różne są koleje losu. Ale ? Pewnie docenimy ? Lub wspomnimy z nostalgią jak nam ich zbraknie! Nasi synowie pewnie podobnie z czasem(twoi bo moi pewnie już) odczują!

Ale ale. Co ty mi tu oczyska mydlisz mody! :P Do medyka jutro i to bez dyskusji!  Obyś sobie większej biedy nie narobił. Co z twoimi kośmi? Masz jakieś problemy w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...